за пюретата на Хип

  • 740
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 64
Мами,искам да питам тези от вас ,които са давали на бебоците си пюрета на Хип Praynigколко време след отваряне на бурканчето мога да го ползвам след това?понеже никьде не пише за използването след като е отворено newsm78.
понеже още сме на фазата"льжичка,после две и т.н" се чудя отворено и след това в хладилник става ли да го дам и на другия ден?
направило ми е впечатление че на повечето други марки е указано напр:да се използва 48 часа след отваряне,а тези нищо... Rolling Eyes,та моля ако някой ги е ползвал да сподели.

# 1
  • Мнения: 46 488
Аз давам до 48 часа след отварянето, съхранявам в хладилник, до сега не сме имали проблеми.

# 2
  • Мнения: 548
Мами,искам да питам тези от вас ,които са давали на бебоците си пюрета на Хип Praynigколко време след отваряне на бурканчето мога да го ползвам след това?понеже никьде не пише за използването след като е отворено newsm78.
понеже още сме на фазата"льжичка,после две и т.н" се чудя отворено и след това в хладилник става ли да го дам и на другия ден?
направило ми е впечатление че на повечето други марки е указано напр:да се използва 48 часа след отваряне,а тези нищо... Rolling Eyes,та моля ако някой ги е ползвал да сподели.
На вътрешната страна на етикета (егати логиката да го сложат точно там) пише, че могат да се съхраняват до 3 дни в хладилник. Досега на всички пюрета, на които съм отлепяла етикета, за да видя какво пише от вътрешната страна, е упоменат този срок. Но може да има някои, които да са по-бързо "разваляеми". Така че - отлепяне му е майката!

# 3
  • Мнения: 2 807
Аз ги държа до 48 часа и после... ако е плодово - мама си похапва, ако е зеленчуково или месно - на боклука.

Повечето мами обаче ги дават до 36-я час и казват, че е нямало проблеми - за всеки случай обаче го пробвай ако мислиш да даваш на детенце и след 2 денонощия Wink

# 4
  • Мнения: 3 394
Как така не е указано до колко време след отварянето може да се използва храната от бурканчето ShockedДаже изрично си го пише: СЛЕД ОТВАРЯНЕ НА БУРКАНА ХРАНАТА МОЖЕ ДА СЕ СЪХРАНЯВА В ХЛАДИЛНИК И ИЗПОЛЗВА ДО 48 ЧАСА!!!!!
Но най-добре ще е използването още на следващия ден!
Поне тук си го пише ясно и четливо!

# 5
  • Мнения: 64
Пьрво -  bouquetна всички мами дето ми отговориха...и
Адриана-незнам какво пюре гледаш ти, ама на плодовото Хип-ябьлка за бебе-А,не пише нищооооо,добре че една мама по горе светна с отлепянето на етикета и отвьтре Shocked:трайност 3 дни
...както и да е...всичко е наред вече и пак голямо БЛАГОДАРЯ от мен!

# 6
  • Мнения: 2 051
Как така не е указано до колко време след отварянето може да се използва храната от бурканчето ShockedДаже изрично си го пише: СЛЕД ОТВАРЯНЕ НА БУРКАНА ХРАНАТА МОЖЕ ДА СЕ СЪХРАНЯВА В ХЛАДИЛНИК И ИЗПОЛЗВА ДО 48 ЧАСА!!!!!
Но най-добре ще е използването още на следващия ден!
Поне тук си го пише ясно и четливо!
Ади, ти гледаш английски пюренца, а ние - износ за Украйна и за у нас.
Искаш ли да ти позная още някоя разлика  - твоето е organic изцяло, а нашите частично, на твоето пише "подходящо след 4 месеца", а на нашите фирмите-вносителки са сложили ясно и четливо, че е "след 12-та седмица". 

# 7
  • Мнения: 4 244
Как така не е указано до колко време след отварянето може да се използва храната от бурканчето ShockedДаже изрично си го пише: СЛЕД ОТВАРЯНЕ НА БУРКАНА ХРАНАТА МОЖЕ ДА СЕ СЪХРАНЯВА В ХЛАДИЛНИК И ИЗПОЛЗВА ДО 48 ЧАСА!!!!!
Но най-добре ще е използването още на следващия ден!
Поне тук си го пише ясно и четливо!
Ади, ти гледаш английски пюренца, а ние - износ за Украйна и за у нас.
Искаш ли да ти позная още някоя разлика  - твоето е organic изцяло, а нашите частично, на твоето пише "подходящо след 4 месеца", а на нашите фирмите-вносителки са сложили ясно и четливо, че е "след 12-та седмица". 
В България се продава унгарската продукция на Хипп
Не знам защо не пише отвън на етикета
Точно погледнах едно оригинално немско буркянче (останало от сина ми) и отвън на етикета пише дословно - с 4-6 лъжички преди кърмене или хранене с шише и количеството постепенно се покачва, отворено бурканче се затопля на водна баня или в микровълнова фурна. Съдържанието на бурканчето да се разбърква с пласмасова лъжички за да не се нарани стъклото и температурата се проверява. Незатоплената част от пзрето може да се съхранява в хладилник и в разстояние на 3 дена да се консумира.

Аз обикновено практикувах така - отсипвам в една малка купичка броя лъжички които смятам да дам и тях затоплям. Другото го прибирах в хладилника. И без това трябва да свикне с вкуса му, затова карах 3-4 дена последователно в началото, после само 2 дена и така докато почна да изяжда по цяло бурканче.

# 8
  • София
  • Мнения: 6 175
До сега на всички, които съм купувала за зеленчуковите е 2 дена, за плодовите 3 дена, за сок също 3 дена.

Общи условия

Активация на акаунт