Cetebe и бременност

  • 5 299
  • 14
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 946
Някой пие ли/пил ли е такава форма на витамин С по време на бременност? Прочетох за тях в сп "Моето бебе" и много се чудя дали да ги пия. Мъжът ми кара доста сериозен грип и въпреки, че стоим в различни стаи е добре да взема и нещо профилактично, което хем да усили имунната ми система, хем да е безвредно за бебчо. Дайте мнение!

# 1
  • Мнения: 9 814
Пробвай със съвсем обикновен Вит.С, чай от шипки и много цитрусови плодове. Peace

# 2
  • Мнения: 1 900
Мисля си, че няма проблем да пиеш витамин С, чай, плодове и дано не прехванеш грипа. Peace

# 3
  • Варна
  • Мнения: 3 244
Вчера приключих 10-дневен прием на този витамин. Предписа ми го лекар, така че няма проблеми да се пие от бременни.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 946
Ясмина, а каква беше схемата по която го пиеше? В смисъл в какви дози и през колко време?

Иначе, засега ествествено пия обикновен вит.С и доста чайчета, но прочетох за този и си мисля, че е по-добър. Пише, че е с удължено освобождаване.

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Пробвай със съвсем обикновен Вит.С, чай от шипки и много цитрусови плодове. Peace
   Peace

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Нямаш проблем да го пиеш.
Отивай до аптеката и го почвай,наистина е по-добър от обикновения.

# 7
  • Мнения: 307
Аз пиех и нищо ни няма.  Peace
Така се предпазвах от гриповете.

# 8
  • Мнения: 3 929
Мисля, че няма проблем да го пиеш, все пак е вит. С, но с удължено освобождаване. Доколкото знам, а и съдейки по себе си, е по-добър от обикновения. Добър имуностимулатор и безвреден при това.., в смисъл - без странични ефекти.

# 9
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Cetebe може да се приема от бременни и кърмачки.  Peace

# 10
  • Мнения: 3 092
Да , защо не .
Ненужния витамин организма сам ще си го изхвърли .По - добре е някакви мерки отколкото нищо .И аз пиех доста витамин С  до като бях бременна   Simple Smile
Бъди здравчика !

# 11
  • Мнения: 89
няма проблем да пиеш Цетебе. Аз пиех около 7-8 месеца преди да забременея. Гинекологът ми каза, че е добре да си продължа с него поне до края на април. сега съм в 15 г.с., започнах да приемам Матерна Центрум и вече не пия Вит. Ц. Но по принцип е безвреден, излишното се изхвърля от организма.

# 12
  • Мнения: 165
Няма никакъв проблем да го пиеш, дори ти го препоръчвам.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 946
Благодаря ви много за отговорите!  Hug 
Днес започнах да го пия.  Wink

# 14
  • Мнения: 2 171
И на мен ми беше предписан от лекарката ми Peace. Пиех по една таблетка на ден, обикновено сутрин.

Общи условия

Активация на акаунт