Къде да се направи операци на сърцето

  • 1 865
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 388
Моля, дайте ми съвет къде да се направи в София или Варна операция на сърцето
- Порок на сърцето.
Ако има някой информация
Благодаря Ви

# 1
  • Мнения: 27 524
За дете или за възрастен?
При всички положения, най-добре в София.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 493
В София.Ако може и да е при Чирков най-добре Peace

# 3
  • Мнения: 388
на майка ми
на 57 години
лекарите казаха София или Варна.

# 4
  • Мнения: 1 900
В София.
Успех  Praynig

# 5
  • зад пънчето, под трънчето
  • Мнения: 127
В София са с добри кардиолози и хирурзи 3-та градска болница, медицинска академия или Св. Екатерина - на Чирков, която е за предпочитане, но за там май се чака дълго, когато си с направление.   

# 6
  • Мнения: 387
Ако сте от Варна, насочете се към Д-р Шивачев. Той работи в терапията, в спешното детско отделение. Той е много добър и ако е необходимо ще ви насочи към 3-та градска в София, там са най-добрите.

# 7
  • Мнения: 444
При Чирков или в Токуда - там оперираха мама съвсем скоро и е много доволна. Пожелавам ти успех  Peace Hug

# 8
  • Мнения: 238
Чирков или Токуда. За последната съм чувала от лекари в София, че са направили там вече е едно от най-добрите кардиологични отделения в България. Дано обаче не ви се налага да чакате много по ЗК. Успех  Peace

# 9
  • Мнения: 1 900
На един наш познат скоро му направиха доста сложна операция на сърцето в Токуда, човека е много доволен и се чувства отлично.  Peace

# 10
  • Мнения: 388
За сега се готвим за Токуда.
Но за Токуда се чакало повече като си с направление. До колкото разбрах че можело да стане по бързо срещу някаква сума пари. Предполагам че е официална сумата.

Snuki - как е майка ти? Колко време ги държат?
каква беше нейната диагноза и какво и правиха

# 11
  • Мнения: 444
Grett мама беше по спешност почти, преди това лежа във военна болница, там откриха че е прекарала няколко инфаркта, казаха и или в Токуда или в 3-та градска да се оперира, отиде в Токуда и там я приеха веднага, била спешен случай  Rolling Eyes направиха и 3 байпаса след около 3 ди, после лежа още 2 дни и я изписаха. За там има страшно много хоха, приемат ги като на конвейер, но пък се грижат добре за тях, хигиената е на много високо ниво, все едно гледаш някой филм. Ако мога с нещо да помогна, насреща съм. Hug

# 12
  • Мнения: 657
на баща ми правиха 4 байпаса в Св.Екатерина при  проф.Чирков. миналата пролет.Действително се чака доста ако случая не изисква спешна намеса.Единствено сме платили такса за избор на екип срещу издадена фактура.Най големия проблем беше с намирането на 4 банки кръв.ако нещо те интересува питай.успех.

# 13
  • Мнения: 224
Кажете ми специалист- кардиолог в Пловдив за дъщеря ми?

# 14
  • Мнения: 444
mammaviki съжалявам , не знам във Пловдив  Rolling Eyes Надявм се скоро да намериш инфо, ако науча нещо веднага ще пиша

Общи условия

Активация на акаунт