какво е мнението ви за козметиката на L`Occitane?

  • 938
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 658
Много пъти съм минавала покрай техен магазин, но не съм влизала, а сега имам нужда да си купя и за мен и за подарък козметични продукти и се чудя дали да не ги пробвам. Вие купували ли сте си нещо от тази марка и доволни ли сте?

# 1
  • Мнения: 4
Здравей, ползвам тази козметика имам крем за тялото от серията с масло от карите за много суха кожа, лосион за тяло с екстракт от череша и от същата серия крем за ръце и душ гел. Хубави са, на мен ми понасят добре т.к. съм с много суха и чувствителна кожа. Малко са скъпички, но определено си заслужава. Само за пример крема за тяло 200мл струва 65лв., другите са ми подарък и не знам. Мнението ми е за тези които съм ползвала разбира се. Ако са на кеф продавачките правят и много добра консултация и дават тестери и за другите продукти. 

# 2
Аз съм изключително доволна от тази марка. Честно казано, това е единствената марка козметика, от която досега съм напълно удовлетворена. Не съм попадала на нещо, което да не ми хареса, даже винаги съм оставала приятно изненадана. Аз например в момента ползвам измиващ лосион за лице, тоник за лице и крем от една тяхна серия и съм много по-доволна от 3-те стъпки на Клиник, например. Парите не са за подценяване, но си заслужава повече от разните химии, които са пак на тези цени, защото това (или поне така пише) е изцяло растителна козметика. Това си е изцяло мое мнение, но просто съм наистина ентусиазирана, защото това досега е една от малкото марки козметика, за които наистина не съм съжалила, че съм дала пари. 

Общи условия

Активация на акаунт