Грешна диагноза. Ураааа..

  • 1 137
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 285
   Случвало ли ви се е да ви объркат диагнозата и това да ви направи щастливи? Е, на мен ми се случи. Това накратко е моята история:

   Често имам болки в областта на кръста. На 31.12.2007г. положението много се влоши. Не можех да ходя изправена. Имах пареща болка в бедрото. Трудно сядах и още по-трудно ставах. След няколко дни отидох на лекар и ми направиха снимка. Неврологът каза, че имам шипове и радикулит. #Crazy Започнах курс на лечение, но след два месеца пак ме заболя. Тогава се обърнах към един познат на мъжът ми, който е лекар. Човекът видя снимката и каза, че всичко е ОК. С различни процедури ще се оправя, но е време да започна да си преценявам силите, да се науча да почивам и т.н. Grinning
    Лекарите така ме бяха наплашили, че място не можех да си намеря. И слава богу, че сгрешиха. Сега вече съм по-добре и не пия лекарства.

# 1
  • Мнения: 9 973
 Party Party браво!!!!!!!!!

# 2
  • Мнения: 2 211
Честито!

# 3
  • София
  • Мнения: 2 296
Браво!!!
Не искам да те плаша,но аз съм с радикулит,и ако не е обострен в момента,
т.е -не те боли нищо,не значи,че го няма.
Надявам се във вашия случай наистина да е грешна диагнозата,но имай едно наум. Peace

# 4
  • Мнения: 780
Най-много се радвам на сгрешени, страшни диагнози.Дано не е това, което са ти казали.Бъди здрава!  bouquet

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Би било хубаво, да я нямаш тази диагноза. Но по-скоро си била в криза, а сега си почти без болки.
Радикулит, ишиас, шипове... не изчезват просто ей така, за 1 ден или за 2 м.
Така, че имай си едно наум и наистина се пази.
Късмет  Peace

Общи условия

Активация на акаунт