Търся добър дерматолог за розацея в Пловдив

  • 2 526
  • 4
  •   1
Отговори
  • ПРИ ЛЮБИМИТЕ ХОРА
  • Мнения: 179
Бихте ли ми препоръчали добър дерматолог за заболяването розацея от Пловдив.Направо вече немога да си гледам лицето с тези спукани червени капиляри.Чувствам се ужасно!Ако има някой страдащ от това заболяване на кожата нека да сподели.Чувала съм за лечение чрез лазер, но незнам до колко е ефикасно или да не би да е доста опасно.Аз до момента съм използвала само специализирана козметика за този проблем.Предварително Ви благодаря! Simple Smile

# 1
  • Мнения: 4 344
доц.янева-кожна клиника във вми.
успех!

# 2
Аз съм с розацея от 3 години и знам какъв проблем е заболяването,особено за жена.Проведох първо лечение с козметика ,но не даде резултат.По-късно пих антибиотик  по схема за няколко месеца ,комбиниран с разлини лечебни кремове .Имах значително подобрение.Сега се поддържам с фотозащита,която е задължителна  и специален крем за розацеа-вносен е ,от аптека, не много скъп , но е  ефикасен/Розиалине/. Мога да ти препоръчам  моята лекуваща лекарка ,която за твое  съжаление  е в София . тел.9361227/238

# 3
  • ПРИ ЛЮБИМИТЕ ХОРА
  • Мнения: 179
Благодаря Ви момичета!
Ina15 а въпросната лекарка работи ли със здравната каса и имаш ли някакви нейни координати?Става ъпрос за ВМИ на Васил Априлов нали?Ти относно това заболяване ли си се обърнала към нея?
Стефани благодаря и на теб!А ти какви антибиотици си пила и с какви лечебни мазила си се мазала?

# 4
Спомням си е пих в наалото дотур няколко месеца по специална схема .Аз съм с гастрит, но в рези дози антибиотика не ми дразнеше стомаха. За кремовете не мога тоно да ти кажа ,защото дерматоложката ме викаще всяка седмица на контролен преглед и ми корегираше лечението. Мазала съм се с няколко вида кремове,но ще те подведа,ако те насоча към някой от тях. От д-р Чолакова зная ,че в зависимост от фазата на заболяването и от типа кожа на лицето ,се ползват продуктите.Намери си добър дерматолог,защото не е толкова скъпо лечението, колкото е важно да бъде правилно . Аз ходех при тази лекарка  с направление от личния ми лекар,дерматоложката ми даваше някои тестери,които са йоставяли от козметични фирми и т.н. Желая ти успех,ако беше в София ,щях да ти препоръчам моята дерматоложка , но уви- търси в Пловдив. Не се отказвай ,може да  се реши здравословния ти проблем.

Общи условия

Активация на акаунт