Oviesse - непрекъснато ходя, пък нищо не мога да си избера...

  • 5 819
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 93
Уж страхотна марка, много и се радвах като влезе в България, отивам там и си загубвам 3 часа в разглеждане ( щото съм по детайлните разглеждания ), харесвам си 20 неща, от моя размер само на 1 има... И ме е яд, яд... И не знам кого да попитам къде са им останалите размери... Пък иначе всичко лъскавичко такова, и цените се ядват, пък тез размери къде ги крият... И мъжа ми същия - абе ние ли сме каръци или какво?

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Ти като ходиш персонала в обедна почивка ли е все?  Laughing
Детските дрехи харесвам от този магазин само.

# 2
  • Мнения: 342
Имат хубави детски неща даже вчера зълвами се обади да ми каже че имало хубави роклички за моята госпожица та мисля утре да се разходя до там.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Детските дрехи харесвам от този магазин само.

И аз така - като изключим он-лайн магазините, от които пазарувам напоследък, на Симона дрешки купувам само от Овиезе.

# 4
  • Мнения: 622
Да ти кажа и аз имам същия проблем. Хода зяпам зяпам 1 час и все нещо не ми харесва достатъчно за да си го купя. Детските дрехи горе-долу ми допадат, но пак нещо ме спира да и взема на малката.

# 5
  • Мнения: 750
От детските дрешки всеки път, когато отида синамирам какво да купя.
ЗА себе си до сега съм вземала само една пижама и бельо.

# 6
  • София
  • Мнения: 43 904
Уф и аз така, до сега само няколко фанелки съм си купила, хем С, хем са ми големи...нещо не съм съвсем очароватна..за размери трябва да си ровиш по купчинките сама....
А детските пък съвсем не ми харесват.....
А персонал съм срещала на детския щанд и на касите само Wink

# 7
  • Мнения: 4 784
Харесмам ги и винаги като отидем в София ходим до този магазин и купувам за малкия разни неща.

Последна редакция: пт, 04 апр 2008, 22:20 от veni9

# 8
  • Мнения: 433
И аз мисля,че не всичко им е добро.Малката има две блузки едната е супер, но другата още при първото прене стана на топченца(а аз пера само на 30градуса).Сега си я носи у дома.

# 9
  • Мнения: 5 255
Детското бельо го уважавам - качествено  Peace

# 10
  • Мнения: 1 058
А къде е този магазин Embarassed?

# 11
  • София
  • Мнения: 43 904
В Сити центъра...

# 12
  • софия
  • Мнения: 1 745
Мен пък хич не ме радва тази "табела" Confused...
На малката и взех две долнища на анцуг и сега го гледам едното,че се е разшило по ръба ,а и го обувам за първи път.Може и така да съм го взела,защото другия вариант е при прането да е станало,но не ми се вярва.Абе, тип Теранова ми е  Wink!
Не се кахъри по-добре отиди до Манго,има номерация и цените май са горе долу такива  Peace!

# 13
  • Мнения: 706
И аз пазарувам само за децата от там.Има интересни неща на добри цени,но качеството май наистина не е на ниво.Зветовете бързо избеляват и щампите се развалят.

# 14
  • Мнения: 175
Абе, тип Теранова ми е Peace!
Качеството е ужасно.И аз много пъти съм влизала,стояла съм по час и съм си излизала.Купувала съм само детски дрешки и честно казано не съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт