Ако сменя храната ?

  • 909
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 26
Здравейте д-р. Слънчева ! Прочетох какво сте отговорили на майките за атопичния дерматит и ще му сменя храната от аптамил на тази която  препоръчвате .Синът ми е на 4м. и 28 дни и от януари е с обрив на крачетата от двете страни като монета след мазане с елоком му се появиха пак . Кожния  лекар  ни изписа  адвантан и приготвено кремче сега са по добре но като спра да го мажа може пак да се появят също имаше и на лицето кърмя го и го дохранвам от декември всичко се появи месец след това, та искам да ви попитам означава ли че е алергичен към белтътка на кравето мляко защото като попитах дерматолога не ми отговори и да му давам ли другата седмица жълтък. И само да попитам още мога ли да му давам от готовите  зеленчукови   пюрета. Благодаря ви предварително   : bouquet:

# 1
  • Мнения: 26
Много се надявах на Вашия отговор !     Вече станахме на 5м и 10 дни няма го дерматита но още не съм му дала жълтък.

# 2
  • Мнения: 5 760
Можете да изчакате с жълтъка до към 7 м. Не давайте и цитросови плодове и риба. Тях ги оставете , когато станете на 9 м.

Общи условия

Активация на акаунт