Български език в чужбина?

  • 959
  • 7
  •   1
Отговори
Здравейте.Искам да попитам мамите тук във форума,как мога чрез нета да намеря материал по български език и граматика.В Испания сме,а искам синът ми да може да чете и пиши на Родния ни език.Когато го записахме тук на училище той беше на 5 годинки,Аз му помагам,четем,но бих искала и повече информация да получи.Имаме си книжки от България с приказки,но вече сме си препрочели.Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 85
Виж темата " Как да научим нашите деца да четат и пишат на български?! " - много хубави неща и полезна информация има там  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 994
На мен ми пращат по пощата от България.

# 3
  • Мнения: 249
Моят съпруг си поръча преди години учебник по български от Амазон.

# 4
  • Мнения: 27 524
Няма ли българско училище в Посолството ни там?

# 5
  • Мнения: 3 423
А български език в България, а? А?!

# 6
amazon, ebay, книжки и материали в колетче от близки и познати, 100% продават и там, но най-важното е да се говори на Български. Колкото до интернет, просто направи търсене в google.bg Simple Smile Но не бих оставяла детето да прекарва прекалено дълго пред компютър особено за четене. Добър вариант тук е принтер, но предполагам че вече имаш Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 783
Ето темата http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=278249.0, помолих модераторите да я заковат, че е много полезна. Няколко съвета от там вече ни дойдоха добре.

Общи условия

Активация на акаунт