Барета

  • 620
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте на всички. Извинете, че не си пиша от ника, обаче съм на другия компютър, а не си знам паролата.
Та искам за пореден път да ви помоля за помощ. Имаме един колега от Франция и сме му намислили един базик, обаче за целта трябва да си намерим няколко барети/разбирайте прослувутите френски сплескани шапки без козирка, а не страшните мъжища с пистолети/. Обаче нито аз, нито колегите имаме, а и не сме наясно от къде да си купим. Ако някой някъде е виждал барети ще съм му много благодарна, ако ми каже къде. Също ако може от някъде да си ги поръчаме по интернет ще е е супер. Аз уж търсих, ама нищо не намерих. И идея си нямам от къде може да се сдобием с такова нещо. На нас ни трябват 2-3. Най-добре ще е да са в черно, червено, сиво или бежаво. А и за цената-моля ви само някой да не ми напише някакъв магазин, в който има барети, аз да отида и да видя, че бройката е по 100лв. За един базик не бихме дали повече от 20-30лв. на бройка. Мерси предварително.   bouquet

# 1
  • Мнения: 232
Здравейте на всички. Извинете, че не си пиша от ника, обаче съм на другия компютър, а не си знам паролата.
Та искам за пореден път да ви помоля за помощ. Имаме един колега от Франция и сме му намислили един базик, обаче за целта трябва да си намерим няколко барети/разбирайте прослувутите френски сплескани шапки без козирка, а не страшните мъжища с пистолети/. Обаче нито аз, нито колегите имаме, а и не сме наясно от къде да си купим. Ако някой някъде е виждал барети ще съм му много благодарна, ако ми каже къде. Също ако може от някъде да си ги поръчаме по интернет ще е е супер. Аз уж търсих, ама нищо не намерих. И идея си нямам от къде може да се сдобием с такова нещо. На нас ни трябват 2-3. Най-добре ще е да са в черно, червено, сиво или бежаво. А и за цената-моля ви само някой да не ми напише някакъв магазин, в който има барети, аз да отида и да видя, че бройката е по 100лв. За един базик не бихме дали повече от 20-30лв. на бройка. Мерси предварително.   bouquet

Дороти, пардон ама не разбрах за кой град говориш и реших да търся за Сф.  Rolling Eyes
ето ти едни адреси със шапкарски магазини в Сф. :
http://goldenpages.bg/bg/directory/businesses/%D8%E0%EF%EA%E8-%E … CB%C3%C0%D0%C8%DF

а ето и една темичка, която изрових:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=162433

дано да съм помогнала  Peace

# 2
  • Мнения: 65
Ох, мерси много  Hug
Вече се бях отчаяла, че никой няма да ми отговори.
Благодаря ти много и да от София съм.   bouquet
Аз ходих до един магазин на Пиротска уж много хубав за шапки, но нямаше. Асортимента беше само от сламени за жалст.
Ако някой друг някъде е виждал барети много ще се радвам, ако ми драсне 2 реда в темата.   bouquet

# 3
  • Мнения: 232
Дано да съм свършила някаква работа   Stuck Out Tongue Winking Eye
аз сега се сещам, че в много магазини за дрешки имат аксесоари за глава и всякакви шапки - опитай в тях, ако искаш.

Общи условия

Активация на акаунт