Въпрос за Зиртек

  • 821
  • 4
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Моля някой запознат да ми кажа колко дълго мога да давам на детето антихистамини?Става въпрос за Зиртек

# 1
  • Мнения: 5 525
chocha  Мария от бебе ми е много алергична. И първите 2 години го е пила почти без прекъсване и то в доста по - големи дози от тези за възрастта и. Но след това попаднах на форума и прочетох  в една от темите на Бърди че се изписва за доста по къси срокове - около 30 - 40 дена. Тогава ние спряхме приема на антихистамини, и сега и давам само когато е зле и е с алергичен или асматичен пристъп. А иначе, не знам защо лекарите в България изписват антихистаминовите препарати за дълги периоди от време -казват че няма проблем да се приемат и по-повече от 6м. Но в даден момент Мария беше започнала да посинява - ставаше цялата синя - уста, тяло , крайници. Така и не рзбрахме точната причина но едно от предположенията беше именно дългият прием на антихистаминови препарати.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Ние сме с някаква алергия,която не може да се установи от какво е.Давах й 5 дни Зиртек и се повлия много добре,достраша ме по-дълго и го спрях.тъй като не мога да попадна на свестен алерголог,с когото да лекуваме алергията се чудя сама какво да предприема.Също се чудя дали би се повлияла от хомеопатия при положение,че не се знае от какво е?

# 3
  • Мнения: 5 525
За хомеопатия съвет не мога да ти дам. Но Зиртека спокойно можеш още 5 дена да и го даваш. А иначе алергиите са нещо много гадно и  неприятно. Ние вече 5 години си патиме от тях. И не само Мария и баткото ми е така. Та напълно те разбирам. Много дълго се мотахме  - алерголози , дерматолози. Сега сякаш намерих златната среда - доволна съм т лекарите които ги лекуват.

# 4
  • Мнения: 1 984
Ние сме с някаква алергия,която не може да се установи от какво е.Давах й 5 дни Зиртек и се повлия много добре,достраша ме по-дълго и го спрях.тъй като не мога да попадна на свестен алерголог,с когото да лекуваме алергията се чудя сама какво да предприема.Също се чудя дали би се повлияла от хомеопатия при положение,че не се знае от какво е?
за хомеопатията няма никакво значение от какво е.
аз повече от 5 дни не давам /с малки изключения/ . зиртек де не хомеопатия.

Общи условия

Активация на акаунт