Хемангиом

  • 493
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 65
Здравейте, Мами! Предварително се извинявам, че поставям тема, която вече е коментирана, но при прегледа на предишните дискусии по нея, така и не намерих имена на специалисти, които се занимават компетентно с лечението на хемангиоми. Споменава се само името на д-р Стефанова от Пловдив, а тя едва ли е единствена.
        Проблемът ми е следния: Около седмица след като се роди, зад ухото, кам тила на дъщеря ми, се появи нещо като драскотина, която постепенно се оформи до петънце с размери 1 на 2 см., ярко червено на цвят, със зарнеста структура и меко на пипане. Педиатрите са на мнение, че не трябва да се тревожим, и че ще мине с времето. До сега няма промяна. От това което прочетох по въпроса, не мога да реша наличието на хемангиом тревожно ли е или е по-скоро козметичен проблем. Бих искала, да се консултирам със специалист.
       Предварително благодаря на всички, които ще ми кажат имена и координати на практикуващи лекари, от които имат добри впечетления.

# 1
  • Мнения: 338
Мога да ти дам информация за лекар в Пловдив-тел. е 032/602935, 038/264170-569-доц. Анастасов/дано не бъркам името/. Моят син също има хемангион по рождение и го водихме миналата година при въпросния лекар-той ни разубеди да правим операция. Той също работи в Пловдив на Пещерско шосе, както и д-р Стефанова, но са в различни отделения. За нея съм чувала само положителни отзиви.
www.ala-bg.org
youria@evrocom.net

# 2
# 3
  • Мнения: 65
Благодаря, Франческа, но вече видях тези теми. Там има доста информация за проблема, но не и имена на специалисти.

Общи условия

Активация на акаунт