Ползвали ли сте "Аква сорс"?

  • 1 864
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Здравейте, момичета! Напоследък четиригодишния ми син често зачервява гърло, а през последния месец изпи поне литър антибиотици...без особен ефект. В понеделник ще го водя на специалист в областния град,за да видим къде е проблемът. Междувременно обаче една приятелка ми сподели,че от две години двете и деца не са пили никакви антибиотици, защото им дава някаква хранителна добавка - "Аква Сорс". Поразрових се в нета, прочетох, но все пак ми се иска ако някой е ползвал тези добавки, да сподели. И изобщо - как подсилвате имунитета на децата?
Поздрави на всички!
 

# 1
  • Мнения: 793
Аз ги ползвам но отскоро и в комбинация с хомеопатия, тъй че все още не мога да се изкажа компетентно по въпроса. Знам обаче,че има много доволни от добавките на Аквасорс  Peace

# 2
  • Мнения: 18
Благодаря , Nessa! А ти самата ли ги вземаш, или даваш на детето?

# 3
  • Мнения: 793
Аз ги взимам. Все още нямам деца  Wink

# 4
  • Мнения: 2 211
Определено има ефект от тях - боледуванията се разреждат и минават по - бързо, без усложнения. Най - добре се комбинират с хомеопатично лечение.

# 5
  • Мнения: 95
И аз да се изкажа колко съм доволна от продуктите на Аквасорс,аз даже и козметиката ползвам.Аз лично ги взимам и цялото ми семейство,дете,мъж,родители.Гласувам за тях с две ръце  newsm10 newsm10 newsm10

# 6
използвай- ги по дълго време зада има ефект От 2год. съм ги спряла .Ползвам други

# 7
  • Мнения: 274
Вече шеста година ги ползваме цялото семейство.Доволна съм от тези продукти, но миналата година реших да опитам и на друга фирма.Но тогава ми се потвърди мнението за Аква Сорс, че това не са просто хранителни добавки, а си е ХРАНА ЗА КЛЕТКИТЕ.Без никакво притеснение, че ще се предозират, могат да се вземат дори и без предписание на лекар.За тях е в пълна сила "Колкото повече, толкова повече."

# 8
  • Мнения: 18
Благодаря ви много за мненията, момичета!  bouquet  bouquet  bouquet
Мисля,че ще опитам. И със сигурност ще споделя тук. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 2 211
Благодаря ви много за мненията, момичета!  bouquet  bouquet  bouquet
Мисля,че ще опитам. И със сигурност ще споделя тук. Simple Smile

Само не очаквай мигновен ефект. Около месец след като започнеш да ги даваш, ще видиш резултати.

# 10
пием ги всички в къщи,включително и дъщеря ми,която е на 1 год. и 2 мес.не се разболява изобщо,дано и занапред да е така.на нея давам зелена енергия и колактив3  newsm10 newsm10

# 11
  • Мнения: 136
Винаги съм била скептична към нетрадиционната медицина. Синът ми много често се разразява от различни видове вируси, редовно е с кашлица и хрема, по точно вече не чак толкова. Една приятелка ме убеди да пробвам, за да му подсиля имунната система. На детето си от няколко месеца давам колактив и зелена енергия. Мисля, че има добър ефект. Пробвай, няма да се разочароваш, напротив!

# 12
  • Мнения: 341
А къде мога да намеря,тяхни продукти.Моята лекарка на времето беше дистрибутор,но сега не е,и като я питах дали да дам на малката тя каза че е малка за тях.Виждам обаче че и на по малки ги дават без проблем.

# 13
  • Мнения: 136
А къде мога да намеря,тяхни продукти.Моята лекарка на времето беше дистрибутор,но сега не е,и като я питах дали да дам на малката тя каза че е малка за тях.Виждам обаче че и на по малки ги дават без проблем.


Давам ти телефона на моя позната, която е е независим сътрудник към   Аквасорс 0878 30 95 95,  02/8624749 Светала Петкова. Може  да ти даде полезни съвети, не е задължително да си поръчваш, тя с удоволствие ще ти обясни доста неща.

# 14
  • Мнения: 95
И ние папкаме водорасли от -9 мес  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт