моля за съвет

  • 961
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Здравейте, д-р Слънчева!
Моля Ви за пореден път за съвет. Дъщеря ми е на 1.7 месеца, но често боледува - през един месец - и лечението винаги е съпроводено с антибиотик, иначе не се оправя. Моля да ми препоръчате нещо за подсилване на имунната й система. Не желая да тъпча детето си с антибиотици, понеже може би от честия прием, по зъбките й се появиха тъмни петна. Страх ме е да не почнат да се чупят и мисля да давам таблетки с флуор. Този месец й давах 10 дни от сиропчето Киди. Сега не давам. Мисля след 20 дена пак да продължа да давам. Пропуснах да отбележа, че Ви пиша от Турция и ще Ви помоля, ако ми препоръчате някакви медикаменти, то нека да мога да ги закупя от тук, т.е. да са лекарства, които се продават и тук. Очаквам мнението Ви. Благодаря!

Цитат
Zdraveyte d-r Slın4eva.Molya vi za poreden pat za savet.Dı6terya mi e na 1.7 meseca no 4esto boleduva prez 1 mesec  i le4enieto vinagi e saprovodeno s antibiotik ina4e ne se opravya molya da mi prepora4ate ne6to za podsilvane na imunnata i sistema ne jelaya da tıp4a deteto si s antibiotici poneje moje bi ot 4estiya priem po zabkite i se poyaviha tamni petna strah me e da ne po4nat da se 4upyat i mislya da davam tabletki s fluor.Tozi mesec i davah  10 dni ot sirop4eto kidi sega ne davam mislya sled 20 dena pak da prodalja da davam.Propusnah da otbeleja 4e vi pi6a ot Turciya i 6te vi pomolya ako mi prepora4ate nyakoyi medikamenti to neka da moga da gizakupya ot tuk t.e da sa lekarstva koito se prodavat i tuk.o4akvam mnenieto vi.Blagodarya vi.


-------------------------------------
Моля, пишете на кирилица!

Последна редакция: нд, 19 окт 2008, 05:30 от Mamma

# 1
  • Мнения: 5 760
Можете да направите курс с Bronchvaxo 3 месеца по 10 дни от всеки месец (IV-VI) и го повторите от септември.
Bronchvaxo намалява риска от усложнения и оттам и необходимостта от антибиотик. Вирусните инфекции ще преминават по-леко. През есенно-зимния период можете да давата 1 опаковка Multisanostоl и да почивате 20 дни и отново да давате от витаминозния сироп и така до м.IV.

Последна редакция: нд, 19 окт 2008, 05:32 от Mamma

Общи условия

Активация на акаунт