ЗОВ ЗА ПОМОЩ ОТ ЕДНА БЪДЕЩА БУЛКА!!!

  • 4 741
  • 28
  •   1
Отговори

          МИЛИ ДАМИ,МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ В ТОЗИ ТРУДЕН ИЗБОР!ЧЕТОХ В ЕДИН САЙТ И ИМАШЕ ДОСТА ЗАВЕДЕНИЯ,НО ПОВЕЧЕТО БЯХА ИЛИ ЗАЕТИ,ИЛИ ПЪК НАД ВЪЗМОЖНОСТИТЕ НИ...ЛОШОТО Е,ЧЕ НЯМАМ ДОСТАТЪЧНО ВРЕМЕ,ЗАЩОТО ГЛЕДАМ МАЛКОТО СИ БЕБЧЕ И ПОЧТИ НЕ УСПЯВАМ ДА СМОГНА С ВСИЧКИ ЗАДАЧИ!...АКО НЯКОЯ ОТ ВАС СЕ Е ОМЪЖИЛА СКОРО,ИЛИ ИМА ДОСТОВЕРНА ИНФОРМАЦИЯ ЗА НЯКОИ РЕСТОРАНТ ИЛИ ХОТЕЛ-РЕСТОРАНТ,МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ!  bouquet   БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!

# 1
  • Варна
  • Мнения: 222
В кой град?

# 2
 Blush  ха...наистина забравих да кажа...София   Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 896
Здравей,
Както пишеш имате малко бебе. Това значи, че ще е добре ресторанта, където ще празнувате да е близо до вас, ако все още кърмиш примерно. Друг важен въпрос е колко гости смятате да поканите.  Та напиши къде по-точно живееш и колко ще са гостите.
  bouquet

# 4
  • Мнения: 2 723
... и какви са ви горе долу възможностите

# 5
  • Мнения: 125
Ив, и аз се омъжвам скоро, но не за това ти пиша Simple Smile

Сещам се за два ресторанта, в коита съм присъствала на сватба и е било хубаво - Единият е "Бор" - в Княжево (там ще празнуваме нашата сватба), а другият е хотел-ресторант "Галант" - по пътя към Панчарево мисля че беше, но не извън София Simple Smile
В нета можеш да намериш координати и на единия и на другия, но гарантирам и за двата Wink

# 6
Не,малката не е проблем,тя е на годинка и доста бързо се развива,до тогава ще е като фурия  Laughing  Благодаря ти за съветите! Simple Smile А за кувертите,според възможностите ни от 30-35 лв...оказа се,че ще бъдем кум 70-80 човека!  Shocked  Надявам се да ми помогнете,БЛАГОДАРЯ! Simple Smile

# 7
  • Мнения: 70
И ние имахме същия проблем с намирането на ресторант миналото лято. В крайна сметка се спряхме на "Златния телец" на бул. "Черни връх" /след "Сребърна" е/. Цените са нормални, дори бих казала ниски, куверта мисля ни излезе към 20-25 лв. Като обстановка първоначално не ме впечатли много, защото не е някой "лъскав", но е просторен и приятен, а на самата сватба като беше пуснато осветлението и сложена малко украса изглеждаше много добре. Обслужването също беше ок, не сме имали проблеми със сметки и др.
Той не е много известен, така че има голяма вероятност да е свободен за твоята дата.  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 160
Нашата сватба беше в "Чепишев"(Бояна) и съм много доволна.Куверта ни беше около 35лв.,но имаше и варианти за  по-ниски куверти,зависи от желанията ти  Peace

# 9
  • Мнения: 7 947
Препоръчвам с 2 ръце  ресторант ЧЕРГАТА - намира се на ул.Шипка, имат и сайт - http://www.tchergata.bg/. Обслужването е много добро - пълни пепелници никога няма да видиш по масите, обслужват бързо и качествено, храната е вкусна, но така или иначе вие ще бъдете с предварително меню предполагам и ти ще си опитала избраното ястие. Цените също са добри, обстановката е много приятна - има дансинг, Ди Джей. Там сме празнували доста семейни празници и с удоволствие си ходим често. Дано съм ти помогнала!
П.П. Темата се повтаря!

# 10
  • Мнения: 33
Виж www.svatbata.org, има много бивши и бъдещи булки, ще ти бъде от полза със сигурност  Hug

# 11
  • София
  • Мнения: 8 275
Амаче заглавие.
Абе хора не стряскайте никой не умира., ще се жените.
Ми като имаш дете телефон и интернет нали имаш newsm78

# 12
  • София
  • Мнения: 191
И ние имахме същия проблем с намирането на ресторант миналото лято. В крайна сметка се спряхме на "Златния телец" на бул. "Черни връх" /след "Сребърна" е/. Цените са нормални, дори бих казала ниски, куверта мисля ни излезе към 20-25 лв. Като обстановка първоначално не ме впечатли много, защото не е някой "лъскав", но е просторен и приятен, а на самата сватба като беше пуснато осветлението и сложена малко украса изглеждаше много добре. Обслужването също беше ок, не сме имали проблеми със сметки и др.
Той не е много известен, така че има голяма вероятност да е свободен за твоята дата.  Simple Smile
И нашата сватба беше там и останахме много доволни, пък и имат страхотна градина. Ако случите времето да е хубаво и сте в градината ще е просто страхотно. Ето и телефона 962 59 53. Успех.

# 13
  Благодаря на всички,които се отзоваха! Радвам се,че има хора като вас!   bouquet  Надявам се,че ще попадне на нашето място... Simple Smile Предполагам,всяка една от вас е преживяла това притеснение в търсене на най-подходящото място...Все пак човек в такъв момент иска да чуе мнението на хора,които могат да дадат съвет от опит,а не да се доверява единствено на картинките и свежите текстове в интернет! Още веднъж БЛАГОДАРЯ на момичетата,които се отзоваха!!!   bouquet

# 14
Амаче заглавие.
Абе хора не стряскайте никой не умира., ще се жените.
Ми като имаш дете телефон и интернет нали имаш newsm78

  Да ще се женим...и точно заради това искам всичко да е наред!Не бих могла да се доверя сляпо на снимките и офертите в интернет,защото се оказа,че доста от информацията е грешна,плюс това човек трябва да чуе мнение и съвет от хора,които са преживели тези трепети и могат да дадат безпристрастна оценка (не да се доверява на думите на управителите,които естествено биха казали,че в тяхното заведение всичко е тип-топ)!А колкото до заглавието,аз съм човек на изкуството и знам,че за да обърнат хората внимание на даден проблем или обект,той трябва по един или друг начин да привлече тяхното внимание...Само не разбирам защо е нужно да има нападки от Ваша страна,щом според Вас мойте действия нямат смисъл,тогава не си губете времето в празни приказки!

Общи условия

Активация на акаунт