столче за кола в самолет

  • 1 046
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 151
Сина ми е на 2 год и ще пътуваме другата седмица от Виена до София. Знаете ли дали може да му взема столчето за кола в самолета и как мислите ще се справя ли сама със столче, дете и ръчен багаж?

# 1
  • Мнения: 7 605
В кабината не може. МожеШ да го предадеШ с останалия багаж  Peace

# 2
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Зависи от авиокомпанията, някои позволяват да си вземеш столчето, но ако няма платено място за детето столчето само ще ти пречи...

# 3
  • Мнения: 7 605
Зависи от авиокомпанията, някои позволяват да си вземеш столчето, но ако няма платено място за детето столчето само ще ти пречи...

Tи стол4е ли имаШ предвид или коШ zа бебета (до 9кг)? Те място Ще имат, нали детето е над 2 год., но едно стол4е просто няма и как да се слага в самолета.

# 4
  • Мнения: 5 401
Повдигам темата, за да не пускам нова с подобен проблем! Ще се радвам и ако Eти се включи, за да даде инфо как е постъпила.  Simple Smile

Ето за какво става въпрос: Кумата ми ще посреща гости от Чехия в началото на месец юни, които ще пристигнат с двегодишния си син за 10-тина дни. Хората желаят да обиколят България с колата на кумовете ни, но моите хора нямат деца и съответно нямат столче.  Thinking Аз пък не мога да се ангажирам да обещая да ползват нашето, защото точно в отпускарския сезон не е ясно накъде и кога ще поемем, а и дори за градско возене не мърдам никъде без столчето.  Naughty

Имате ли представа каква ориентировъчна такса биха взели на летището за столчето, което чехите си имат?  newsm78 Не вярвам да е безумно висока, но хората са се притеснили дали няма да се наложи да купуват столче в България...

# 5
  • Мнения: 7 605
НиЩо не се плаЩа, ако стол4ето и 4екирания багаж са под поzволеното тегло  Peace Но да си имат 1 на ум, 4е хвърлят багажите, което може да се окаже фатално zа стол4ето  Sad
Най добре от Продавалника да купят едно стол4е и после да го продадат...  Thinking

# 6
  • Мнения: 5 401
Благодаря за бързия отговор!  Hug

Впечатлението ми от Продавалника е, че столчетата втора употреба изчезват за части от секундата. Нямаме възможност да дебнем и да висим, за да им купим столче, пък и после трябва да си занимаваме с продажба, евентуално доставка и всичко това на известна загуба.  Rolling Eyes

За хвърлянето на багажа - на летището нали предлагат опаковане, което малко или много би защитило столчето??

# 7
  • Мнения: 7 605
Благодаря за бързия отговор!  Hug

Впечатлението ми от Продавалника е, че столчетата втора употреба изчезват за части от секундата. Нямаме възможност да дебнем и да висим, за да им купим столче, пък и после трябва да си занимаваме с продажба, евентуално доставка и всичко това на известна загуба.  Rolling Eyes

За хвърлянето на багажа - на летището нали предлагат опаковане, което малко или много би защитило столчето??

Ами то първо 4е не го има на вси4ки летиЩа, и второ то е само един найлон, който Ще препаzва от цапане, но то все пак не е важно. Ако иксат да го транспортират по сигурен на4ин, трябва в каШон със стиропор....  Tired

# 8
  • Мнения: 5 401
О, ужас!  Embarassed Ще им предложа варианта за Продавалник-а или транспортиране с възможни усложнения, пък каквото решат...  Simple Smile

Благодарности отново!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт