Отговори
  • Мнения: 74
Здравейте мами!Не знам къде да задам този въпрос.Има ли някой ,който да е с допълнително здравно осигуряване към Генерали?С какъв пакет  и дали покрива раждане в токуда?В пакета пише ли ви избор на екип?

# 1
  • Мнения: 6 274
В това , че не знаеш къде да си пуснеш темата няма нищо лошо . Но не я пускай по два пъти . И то на едно и също място . Помоли модераторите да слеят двете теми в една . Успех ти желая и леко раждане .  Peace
П.С. Мисля , че раждането в "Токуда" се заплаща , независимо къде се осигуряваш . Поне в началото беше така .

# 2
  • София
  • Мнения: 627
Аз раждах в Токуда - Дженерали платиха избора на екипа, т.е. всичко свързано с мен.

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Февруари се колебаеха дали да предподпишат договора с Токуда.Сега разбрах, че са го направили.

   Виж тази тема, достатъчно изчерпателна е.

  Казаха ми, че дори и да няма договор, в болницата си плащаш пълен пакет(май около 2000лв. Shocked) и след това от Закрила ще ти върнат парите.

# 4
  • Мнения: 6 274
Февруари се колебаеха дали да предподпишат договора с Токуда.Сега разбрах, че са го направили.
Значи съм права , че е от скоро ? Ако го има , естествено .  newsm78

# 5
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Трябва да си провериш в Дженерали какъв пакет осигуровка ползваш. Защото имат няколко вида. Дори имат такава, която включва само доболнична помощ.

Общи условия

Активация на акаунт