Няколко ъвъпроса за хидромасажните вани.

  • 4 551
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 456
Решила съм да си купуваме хидромасажна вана. Вече съм се спряла на няколко. Основното ми изискване е освен хидромасажни и аеромасажни дюзи, ваната да има и нагревател , защото нашата баня е с бойлер. И макар той да е голям все пак не ми се иска да напълня ваната и след 10 мин като изстине водата да излизам. Някак ми се иска да стоя толкова, колкото ми се стои- може да е 5 мин, може да е 50 мин. Все пак това е вана за релакс. Така всичко добре, но оказва се, че нагревател имат само китайските вани, които са на подозрителна цена- ваната с цялото оборудване, с хидро и аеро масаж и всякакви други  ( за мен лично излишни) екстри като телефон, плеър и какво ли още не за по-малко от 3000 лв. и само една година гаранция.
Та искам да ви попитам някой има ли такава китайска вана? От колко време? Доволни ли сте? Шумни ли са моторите им?Разваляло ли се досега нещо по ваната.
Някой има ли  некитайска хидромасажна вана с нагревател? Каква? Цена? Доволни ли сте? Шумни ли са моторите? Разваляло ли се е нещо по ваната ?

# 1
  • Мнения: 3 770
само мога да те посъветвам да не си купуваш точно този уред китайско производство.верно,че всичко по магазините е от там,но ваната е в директен контакт с тялото ти,не ми се мисли какво би станало ако даде на късо!!!
виж тези,но не знам дали и те не са китайски - поне не пише.

http://www.keranova.org/rubbg.php?R=6&SR=19&

# 2
# 3
  • Мнения: 3 456
Китайски са и тези. Sick Ето и тази, която ме устройва като размери и като опции:http://www.metron-bg.com/shop_product.php?id=213

# 4
  • Мнения: 3 770
ужас!!! не си купувай такава вана китайска!мен ще ме е страх да не стана на варено някой ден! Laughing

# 5
  • Мнения: 3 456
Позволявам си да побутна малко темата. Дано някой ми отговори- предпочитам да е от личен опит, т.е да има такава вана.

# 6
  • На село
  • Мнения: 873
Не мога да ти помогна с информация за вана с нагревател, моята хидромасажна вана е без нагревател и без аеро-дюзи. Включвам се в темата, за да ти препоръчам, на каквато и вана да се спреш, да я "вържеш" към дефектнотокова защита. За по-голяма безопасност, а и спокойствие.

# 7
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Добре де, към тези, които имат хидромасажна вана, а не ви ли се подпушват дюзите на ваната от варовика във водата? Мен само това ме спира  Tired

# 8
  • Мнения: 6 039
Добре де, към тези, които имат хидромасажна вана, а не ви ли се подпушват дюзите на ваната от варовика във водата? Мен само това ме спира  Tired

не

# 9
  • Мнения: 3 456
Не мога да ти помогна с информация за вана с нагревател, моята хидромасажна вана е без нагревател и без аеро-дюзи. Включвам се в темата, за да ти препоръчам, на каквато и вана да се спреш, да я "вържеш" към дефектнотокова защита. За по-голяма безопасност, а и спокойствие.
Съжалявам, че чак сега се включвам в темата- нямах много време напоследък. Да, казаха ми в магазина, че дефктнотоковата защита е задължителна..

# 10
  • Мнения: 3 456
Добре де, към тези, които имат хидромасажна вана, а не ви ли се подпушват дюзите на ваната от варовика във водата? Мен само това ме спира  Tired
Доколкото успях да се информирам от дългото обикаляне по магазините последните седмици, хидромасажните вани имат озонопочистване, което не позволява запушване на дюзите.

Общи условия

Активация на акаунт