Вчера повърна от картофено пюре

  • 542
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 181
Вчера реших да дам за първи път на бебо картофена пюре. Приготвих го с адапт. мляко. Дадох му 2 ч.л. и после мляко. и после когато го вдигнах да се оригне той повърна. И сега се чудя днес да пробвам ли пак да му дам?

# 1
Пробвай пак с две лъжички и а ко повърне - отложи с един месец захранването.

# 2
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
И Дени така повръщаше, но се оказа, че не е било от пюрето, а млякото му дошло в повече. Пробвай пак, нищо не губиш. Wink

Последна редакция: сб, 21 май 2005, 18:29 от nadi_n

# 3
  • Мнения: 1 181
сега не повръщаме, но проблемът е че хич не ще да го яде. Като му давам от пюрето започват едни ужасни физиономии, муцуни, хъскане, прави се че се дави,  Confoundedабе ужас. Като си изплези езика и няма шанс просто да му натикам лъжицата в устата. Та аз мисля, че нещо не правя както трябва. Кажете вие как приготвяте карт. пюре и колко гъсто трябва да е - като плодово или по-гъсто.

# 4
  • София
  • Мнения: 15 216
Нашата педиатърка ми каза да правя пюрето с гъстотата на боза, докато бебето свикне с вкуса, и постепенно да го правя по-гъсто.

# 5
  • София
  • Мнения: 6 794
Може да не обича просто картофено пюре...моята не иска и да го помеише даже,обачееееее,ела да гледаш как ядем купените пюрета на ХИПП!Особено морковите ги мори с невероятна скорост!И да знаеш,че малко им е сложно с лъжицата,моята и трябваха 2 седмици ,за да свикне с нея.сега няма проблеми!

Общи условия

Активация на акаунт