Лятна количка, дали си струва от тук нататък инвестицията

  • 1 350
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 87
Знам,че има доста теми пуснати за летни колички. но въпроса е, че в момента малката е на 1,7 м. Предстоят доста разходки, а се налага Юни месец да върнем зимната количка,която ползвахме до сега.  На скоро ми предложиха лятна количка на "чиполино" не се сещам какъв модел. Знам, че не им се носи много добра слава и се чудя дали да куим нещо по - добро. Разстоянието от дома ни до Морската градина е около 3,5 км. и таткото ще ни връща след разходката. Та въпроса ми е дали си струва инвестицията да купим лятна количка или да приема "Чиполино", но не знам дали ще може да издържи на това разстояние.

# 1
  • Мнения: 6 441
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=280423.0 Ето тук се обсъжда темата за летните колички Wink

# 2
  • Мнения: 22 412
Според мен щом не ти се правят излишни разходи, приеми тази и готово.

# 3
  • Мнения: 3 312
Според мен щом не ти се правят излишни разходи, приеми тази и готово.
    Peace   

# 4
  • София
  • Мнения: 44 024
Мда, пък ако се счупи ще си вземете друга Wink
Чиполено имат удобни колички, проблема им е , че се трошкат повечко Wink

# 5
  • Мнения: 3 376
И аз мислех,че няма смисъл,но не се оказах права.

3.5 км не са никак малко и въпреки,че не съм много фен на Чиполино има и такива,които са много издържливи и доста доволни майчета.

# 6
  • Мнения: 4 428
Ами вие вече сте доста голями. Така, че може ад си вземеш една от най-леките и елементарни. От тях дори и по-хубавите марки са по 150-170лв  Peace

# 7
  • Мнения: 353
Взимай Чиполиното и пробвай 1 седмица дали ти е удобно. На мен разстоянието не ми се вижда голямо и мисля, че ще ти върши работа, пък и ако може да поспива в нея още по-добре.

# 8
  • Мнения: 2 467
Зависи от детето. Има майчета хвърлят количката при  дете на година и половина, а други като мен купуват количка при дете на две години и половина.

# 9
  • Мнения: 87
Ами вие вече сте доста голями. Така, че може ад си вземеш една от най-леките и елементарни. От тях дори и по-хубавите марки са по 150-170лв  Peace
Това ми прозвуча интересно. например, кои марки и колички имаш в предвид, ако има за 150 -170лв. хубави веднага отивам и купувам Simple Smile

# 10
  • Мнения: 175
Ами вие вече сте доста голями. Така, че може ад си вземеш една от най-леките и елементарни. От тях дори и по-хубавите марки са по 150-170лв  Peace
Това ми прозвуча интересно. например, кои марки и колички имаш в предвид, ако има за 150 -170лв. хубави веднага отивам и купувам Simple Smile
На чико новия летен модел,точно лека и за големи преходи е 100лв. в Джъмбо

# 11
  • Мнения: 3 312
 lusypo   сники  newsm78  можеш ли да пуснеш -за коя става въпрос  Peace

# 12
  • Мнения: 6 441
Ето тази е за 169лв. Peace

# 13
  • Мнения: 3 312
  GrOzNoTo^_^PaTe  за6то не я харесва6 тази  Thinking  би ли споделила  Hug  4е аз към нея съм се насочила ама .... ???

# 14
  • Мнения: 175
lusypo   сники  newsm78  можеш ли да пуснеш -за коя става въпрос  Peace
Ето тазиhttp://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/3521Нищо че тук е 170лв.нашите вносители на Чико са виновни и трябва да си пооправят цените.

Общи условия

Активация на акаунт