Ревнувате ли мъжа до вас от бившата му?

  • 5 744
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 583
Особено ако знаете,че са били дълго време заедно,майка му още й се обажда за празниците и не само или пък той има цял куп нейни снимки??Редно е да изкажа и аз мнение,като автор.НЕ ,от нито една от тях/има доста Embarassed/напротив карам го да ми разказва разни случки и аз се забавлявам от сърце.

# 1
преди може и да сам ревнувала малко но вече не.

# 2
  • Мнения: 125
Добре че съм единствена и бивша и настояща иначе щях да се  #2gunfire

# 3
  • Мнения: 1 896
Не ревнувам и не проявявам нездраво любопитство към миналото му.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 271
В началото ревнувах доста безпричинно, но вече съм голямо момиче и не се притеснявам от глупости. Мъжът ми е бил женен вече веднъж и аз понякога си въобразявах, че още има чувства към бившата си съпруга...
Никой не я уважава от семейството му, така че наистина нямам от какво да ревнувам.
Иначе се появяват по някой път разни бивши, от които никога не съм ревнувала...

# 5
  • Мнения: 338
Не ревнувам-разказвал ми е, но въпреки това не съм го ревнувала newsm78

# 6
  • Мнения: 2 388
Не ревнувам. Той, както и аз сме имали живот и преди да се срещнем.

# 7
  • Мнения: 583
Особено ако знаете,че са били дълго време заедно,майка му още й се обажда за празниците и не само или пък той има цял куп нейни снимки??Редно е да изкажа и аз мнение,като автор.НЕ ,от нито една от тях/има доста Embarassed/напротив спомня си разни случки и аз се забавлявам от сърце,на  комични ситуации или го упреквам ,че е постъпвал не дотам джентълменски.

# 8
  • София, България
  • Мнения: 5 573
ревнувам и няма никакъв изглед това да спре...
но не е нещо лично към него  Mr. Green  , винаги е било така.
признах си

# 9
  • Мнения: 378
Не!Те все едни....оле мале #2gunfire

# 10
  • Мнения: 1 505
Не,не го ревнувам.Той с бившата си жена са в прекрасни отношения,също има приятелка негово бив6е гадже(доста често се чуват по телефона),но не го ревнувам,както и той мен.Говорили сме си по този въпрос и сме на еднакво мнение,че ако започнем да се ревнуваме само ще стажним живота си.

# 11
  • Мнения: 281
В началото на връзката ни да. Crazy
Вече не. Whistling

# 12
  • Мнения: 919
Не,изобщо . Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 10 233
Ревнувам. Не че има повод. Такава съм.

# 14
  • Варна/UK
  • Мнения: 1 008
Ама, хич! Naughty Дори той искаше да извърли писма, снимки от миналото си, а аз ги запазих. Ами спомен са, все пак! И обичам да ги чета и хиля newsm62 Нито пък на него му е неприятно, че аз си пазя мои писма. Това си е част от нашето минало. А и всичките му бивши са някъде около 10 000км. далече, далече smile3534

Общи условия

Активация на акаунт