Cangaroo Dayana i Victoria, колко кг.са?

  • 1 022
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 326
Може ли някой да ми каже или да ми даде сайт, в който има посочени килограмите на количките?
Особенно се интересувам по колко кг. са Cangaroo Dayana и Cangaroo Victoria.

# 1
  • Мнения: 1 464
Даяната е около 11кг мисля,онзи ден и аз се поинтересувах за нея и това ми казаха.

# 2
  • Мнения: 1 464
Викторията е 12-13 малко по-тежка но и двете са много маневрени

# 3
  • Плевен
  • Мнения: 697
Показаха ми каталог на Cangaroo и там пишеше за Даяна 10.5 кг.За Виктория продавачът ми каза около 13кг.Това обаче са килограмите с комбинираните седалки.Разликата е в дръжките и малко по-големи колелета при втората.Аз съм решила/ако всичко е наред с бебчо   Praynig / да си взема Виктория заради цялата дръжка и по-стабилните гуми, а после да си взема лятна.
Но ако искаш да изкараш с една количка избери Даяна.

# 4
  • Мнения: 326
Аз съм решила/ако всичко е наред с бебчо   Praynig / да си взема Виктория заради цялата дръжка и по-стабилните гуми, а после да си взема лятна.
И аз заради цялата дръжка предпочитам Виктория. Само се надявам да не е много тежка. Иначе я видях, че е маневрена и на външен вид ми харесва.

# 5
  • Мнения: 766
Виктория е към 12 килограма.
Вече 8 месец сме с нея - страхотна количка поне за мен, по стълби не я вдигам, а си я качвам/ свалям на задни гуми  Peace

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 296
До скоро ползвах Виктория, но не съм я теглила... По каталозите пише, че е 15 кг  dontknow

Общи условия

Активация на акаунт