Въпрос за прясно изцеден сок

  • 706
  • 13
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 965
По принцип давам на синът ми прясно изцеден сок от цитруси в 10:30 сутрин, около два часа след закуската. Мисля си, че ако тръгне на детска градина-сокът по това време ще е невъзможен. Подходящо ли е според вас сутрин на гладно да давам сок от портокал, грейпфрут и лимон, в смисъл дали няма да му навреди на стомахчето (особено лимоновият сок)?

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Разреждай с вода,но преди това опитай-в смисъл преди да тръгне на градина.Да не му дразни на стомахчето и да се мъчи детенцето в градината.Всеки организъм е различен.

# 2
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
Наистина всеки организъм е различен и трябва да пробваш преди да го дадеш на градина.
Може да му дразни на детенцето. Аз бих пробвала да дам след обяд сокче,но все пак ти си знаеш какво и кога пие детето. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 4 784
Пробвай след като го вземеш от градината...

# 4
  • София
  • Мнения: 15 197
Сестра ми всяка сутрин дава на племенницата ми подобен сок на гладно и тръгват към градината. Така са вече втора година.
Но, наистина, пробвай някой път и виж как ще се почувства детето.

# 5
  • Мнения: 27 524
Няма проблем. Но ако имаш притеснения, просто махни лимона.
Иначе фрешове и плодове трябва да се дават винаги само на гладно  Peace

# 6
  • Мнения: 745
Аз лично пия такива сокове от няколко години на гладно сутрин.Обаче от известно време забелязах,че ако има грейпфрут ми става много кофти на стомаха.За мен е по добре да му даваш сокчетата след градина. Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 6 965
Аз му давам от 10 дни сутрин на гладно сокчето, да чукна на дърво за сега няма проблем, просто се притеснявах да няма някаква забрана за лимонов сок на гладно, а аз да не зная. Благодаря на всички, които ми отговориха.

# 8
  • Мнения: 676
Пробвай след като го вземеш от градината...
И на мен това ми се струва по-добрия вариант.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 891
Моето дете също пие сок сутрин на гладно,след това закусва.До сега проблем сме нямали.

# 10
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Пробвай след като го вземеш от градината...
Peace
а там им дават и пресни плодове до колкото знам

# 11
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Ще пробвам и аз. Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 17 591
ПОртокал как да е, но лимонът май не е добра идея.

# 13
  • Мнения: 9 973
ПОртокал как да е, но лимонът май не е добра идея.
Sickна гладно....нееее

Общи условия

Активация на акаунт