торакс или селена

  • 2 398
  • 18
  •   1
Отговори
Бях решена твърдо да раждам в торакс но напоследък нашумя много , че да се ражда в селена е по-добре тъй като торакс едва ли не останали беэ персонал и дежурен екип.Неэнам кое доколко е вярно но успя да ме обърка .Какво ще ме посъветвате?

# 1
# 2
  • Мнения: 118
според мен Торакс

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Всеки ще препоръча там, където е бил. Аз лично бях в Торакс и за мен освен всичко друго много положително беше, че съм сама в стая, което в Селена май не е възможно. За съжаление лекарите, при които раждах, по една или друга причина вече не са там. Но чак пък да са останали без персонал не ми се вярва.

# 4
  • Мнения: 82
   аз родих в Селена и бях сама в стая!Много съм доволна от всичко!

# 5
  • Мнения: 36
здрасти  Simple Smile аз си изкарах почти цялата бременност в селена и за сега съм много доволна от тях  термина ми е на 21.04 Peace винаги са на разположение и са супер любезни с теб, няма чакан няма записване   Heart Eyes е все пак си плащаш де.... има и друго преимущество пред торакс - по евтино е!!!!!!!! много по евтино - нормалното раждане е 460лв а секцио 800 (е! това е цената на самото раждане да не се заблудиш нещо Naughty консултациите се плащат отделно, ако искаш да си ги водиш там де Simple Smile ).... в торакс 1000 и 1200лв. имам много приятелки които са раждали в торакс и са много доволни, но аз лично препоръчвам селена защото получаваш същите професионални грижи като в торакс на много по евтина цена и до колкото разбрах и по добра база имат от торакс Naughty , но както и да е ако се върна назад сега изобщо не съжалявам че си водих консултациите там надявам се и ражадането да мине безпроблемно  Thinking а относно това дали можеш да си сама в стая можеш... както сама прецениш - това се отнася и за бебо - някои майки искат малките душички да са при тях някои не Heart Eyes , който както си прецени - там те  питат искаш ли да спи при теб или да ти го носят само за кърменето Heart Eyes !

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 563
E, аз, естествено нямам предвид бебето (то си е при мен), а други майки в стаята ми.

# 7
  • Мнения: 82
   И аз нямах предвид бебето!Само една корекция на цените-нормално-580,секцио-860,избор на лекар+100.Не съжаляваш за нито една стотинка,но това не е важно.Важно е ти да си спокойна и да си убедена,че си взела правилно решение,че и ти и бебето ти са във възможно най-добри ръце-няма значение дали ще дадеш повече пари в Торакс или по-малко в Селена!

# 8
много ви благодая за парите наистина не са критерии а това в торакс съвсем отскоро е станало с персонала а в селена имам пък чувството че толкова раждания имат на ден че едвам смогват незнам и двете май си имат и плюсовете и минусите и това прави решението още по трудно.А аз правех консултациите си в торакс а лекарят ми оттам си направи частен кабинет и сега изражда и торакс и в селена и казва където си решеш ти там раждай

# 9
АЗ СЪМ КАТЕГОРИЧНО ЗА ТОРАКС РОДИХ ТАМ ПРЕДИ ПОВЕЧЕ ОТ 4 ГОДИНИ КОГАТО ВСИЧКИ МЕ РАЗУБЕЖДАВАХА ЗА ТАМ А ПОСЛЕ ПОВЕЧЕТО РОДИХА ИМЕНО В ТОРАКС БЛАГОДАРЯ ИМ ЗА ВСИЧКО  И ЧЕ ГИ ИМА   bouquet

# 10
  • Мнения: 2 132
   И аз нямах предвид бебето!Само една корекция на цените-нормално-580,секцио-860,избор на лекар+100.
Жанет тези 580/860 лв за какво се плащат?

# 11
  • Мнения: 82
   Ами болницата е частна и нормалното раждане струва 580,а секциото 860!Включва ти всичко-упойки,ваксини за детето,памперси,превръзки,престой,храна.....Ох,надявам се да си разбрала,че малко объркано го написах

# 12
  • Мнения: 2 132
   Ами болницата е частна и нормалното раждане струва 580,а секциото 860!Включва ти всичко-упойки,ваксини за детето,памперси,превръзки,престой,храна.....Ох,надявам се да си разбрала,че малко объркано го написах
Аха, значи няма раждания там по ЗК? Защото аз също ще раждам в частна болница, но в нея може и по здравна каса. Плаща се 800/1000лв за избора на лекар, а самото раждане не се заплаща.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 857
   Ами болницата е частна и нормалното раждане струва 580,а секциото 860!Включва ти всичко-упойки,ваксини за детето,памперси,превръзки,престой,храна.....Ох,надявам се да си разбрала,че малко объркано го написах
Аха, значи няма раждания там по ЗК? Защото аз също ще раждам в частна болница, но в нея може и по здравна каса. Плаща се 800/1000лв за избора на лекар, а самото раждане не се заплаща.
Това са цените на ражданията в Селена само за здравноосигурени лица. Ако лицето не е здравноосигурено си доплаща сумата, която болницата трябва да получи от ЗК  Peace
Аз също съм с две ръце за Селена  Peace

# 14
  • Мнения: 87
За Селена не мога да имам мнение,защото никога не съм ходила там.Но съм една от първите пациентки на Торакс,сега за моя голяма радост съм бременна отново и даже тези дни лежах в болницата за задържане.Не смятам,че персонал в клиниката липсва-всичко си е  както преди.За мен Торакс не се е променил от преди 4 години-все същото внимание и грижа към пациента.

Общи условия

Активация на акаунт