Ah tezi bra4ki !!!

  • 1 112
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 268
Здравейте красиви мами,
моля, помогнете в избора ми на околоочен крем и по точно на марка . Вчера бях в аптеката , предложиха ми най малко 5 кремчета на различни фирми.Не можах да си избера и си илязох.На 32 г. и до сега не съм ползваля такива продукти , но усещам че е време.Усещам кожата под очите по суха. Вие кои марки ползвате и от кои продукти сте доволни?

# 1
  • Мнения: 551
Защо не пробваш на "лореал"

# 2
  • Мнения: 3 830
Л'Ореал наистина имат добри кремчета.

За зоната около очите нещо по-мазно и специално за очи ти трябва. Никога не опъвай,не разтягай и не натискай кожата около очите. Много е чувствителна, тънка , суха е и се състарява доста по-бързо, ако не се грижиш за нея Peace

# 3
  • Мнения: 1 069
Пробвай с търсачката и ще намериш десетки теми.

# 4
  • Мнения: 9 481
Ползвам на Гарниер, Юсерин и Лореал-сменям марката след изчерпване на тубичката.
Скоро обаче моя приятелка ми похвали бългаската марка Елеа-взех си околочен, хидратантен и маска за лице. Останах приятно изненадана Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 2 160
Дай малко повече ориентири : Цена ?; Каква е кожата ти ? ; Само за бръчки или и за  подпухнали очи и тъмни кръгове?

Тук всеки ще ти препоръча нещо различно и индивидуално според себе си  Peace

# 6
  • Мнения: 268
Здравейте,
благодаря ви за бързите отговори. Предпочитам някое кремче за хидратиране по скоро.За цена незнам до  40 лв. Незнам дали е удачно крем за мимически бръчки за моята възраст или нещо само облажняващо.Ползвам на  Юсерин едно хидратиращо дневно кремче и съм много доволна . Ползвал ли е някой кремчетата им за околоочен,какви са ви отзивите  ?

# 7
  • Мнения: 649
И аз ти препоръчвам Лореал. Peace

# 8
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Аз съм на 30г. Все още нямам бръчки, ама май е време да си вземя някое кремче. За сега ползвам регенериращ крем на Гарниер.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 231
Според мен за 32-годишна възраст само хидратиращо кремче е малко...........е, то пак си зависи и от състоянието на кожата, но въпреки това нещо противобръчково /превантивна грижа/ ми се струва по-добре  Peace

# 10
  • Мнения: 937
аз скоро правя 33г. и аз си мислех за кремче с превантивна мярка - моля споделете ако сте или ползвате такъв!  Hug

# 11
  • Мнения: 235
  Прочетете темата за NUXE. Там има компетентна информация по въпроса за мимическите бръчки.

Общи условия

Активация на акаунт