Пролетна Стара Загора - 48

  • 13 337
  • 281
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Да ме прощавате ама искам ведра темичка Simple Smile

Последна редакция: пн, 31 мар 2008, 19:27 от Хера

# 1
  • Мнения: 6 243
старата тема беше на 14та стр още Laughing

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
старата тема беше на 14та стр още Laughing
Кво ти пука бе...важното е че отворих нова тема Mr. Green

# 3
  • Мнения: 9 467
старата тема беше на 14та стр още Laughing
Кво ти пука бе...важното е че отворих нова тема Mr. Green

 newsm62 newsm10 newsm62

# 4
  • Мнения: 855
Вместо запис ви пускам поздравче- един танц на моя приятелка  Crazy http://www.youtube.com/watch?v=cCtZEZEU5DI#GU5U2spHI_4

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 912
Не съм  Wink

Иве, старая се да е към 9, но не всеки ден успявам  Embarassed

# 6
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
Добър вечер и от мен!
в последно време ме домързяваше до пиша в темата ( а и да чета)  , та си дадох малко почивка .....  Mr. Green
Разбирам , че Жадинята си има нов офис - поздравлевния за което   и обещавам , че непременно ще се възползвам от поканата , но в неопределен ден и час  (щото тук у нас като в казармата - всяка заповед е предпоследна) . Grinning
Съжалявам да разбера , че  МТВ и Хера си имат болни дечица - пожелавам бързо оздравяване ... Hug

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 912
Благодаря за поздравите, Дони.

А сега да ви поканя най-официално на откриването на моят нов офис, което ще е утре.
Още когато се зароди идеята си бях поставила срок до 1-ви Април. Е, спазих го! И смятам, че имам повод за празнуване.

Така, че...
Заповядайте утре на ул. Св. Княз Борис 103 на ъгъла с ул. Св. Богородица за да ви почерпя за новото рекламно студио ОКТАРИНА.

Не уточнявам час, защото не искам да обвързвам никого. Кой когато може и ако може да заповяда.
За мен ще бъде удоволствие да ви видя всичките  Grinning

# 8
  • Мнения: 9 467
Дони благодаря за пожеланията Hug
Нашия бандит е на оздравяване, но на Хера май тепърва ще се бори с бронхита Confused
Жади и на теб благодаря-за поканата, и ако мога ще притичам в обедната да ти видя студиото bouquet

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Джейди, благодаря за поканата...! Ще се възползвам... Въпреки че, за мен студиото е вече отдавна открито... Посещавал съм го само няколкостотин пъти... Mr. Green
Но иначе бива да се направи официално поливане... Да му върви по вода... Или какъвто там алкохол си избереш... Wink

Херо мари, стига с тая пролет... От 25 теми на първата страница в ПО ГРАДОВЕ, 24 са с някакво пролетно заглавие... И то тая пустата едната просто е ПРАВИЛА... Иначе и тя щеше да е пролетна... Изтърка се, изтърка се пролетта... Въпреки че, онзи ден дойде... Трябва да е нещо по-свежо, интересно, грабващо... Нещо като "постна шкембе-чорба"...

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Когато е пролет не можеш да пишеш зимна.... дреме ми на шлифера кви са другите теми. Стига с твоите чорби, шкембета, чесъни и прочие лирически отклонения Simple Smile
За другата си мисли каквото искаш заглавие...ама остави ми пролетта сега на мира Sunglasses

# 11
  • Мнения: 280
Херич,нали е на антибиотик Слави бе,как така бронхит?Ново двайсЕ.Аз запазих час при Мария Стоянова.Преди няколко дни се обаждах на Чамурлийска в София и тя ми я препоръча,били в един курс.Много се надявам да се справи по-добре от Райчева.Аз вярно,че Иван не съм го водила при нея,само Ива,но нещо се бях разочаровала тогава.Бързо да оздравява Агресорът.

Моника,браво на вас,устискали сте без АБ.При Ванката не казаха категорично,че е тази болест,но предполагаха с голяма вероятност.И на него му се размина АБ,а вече му се прибраха и далакът и черният дроб.

А,и да се похваля малко на чужд гръб-утре е премиерата на представлението на Мариус Куркински,в което участва и брат ми.Вярно ,че ролята е съвсем мъъъъничка,но нали е първа на професионална сцена,вълнувам се.Гласим се със сестра ми да ходим до София,стискайте палци,да не се обърка нещо.

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Жадинино семейство - много хубаво семейство... Туй снимки, народни носии - на мармалад ги направиха...

Отнесоха ги като ЗИЛ тенекиена кофа, като пионерче комсомолско поръчение и като луда крава телето си...

Не можах аз да изтрая, щях да се пукна от завист... Как така те ще са изфотяни, пък ний няма да сме, а...?

Затова натоварих цялото семейство на автобуса и... Директно във фотостудиото...

И ний да се покажем, и ний да се изтипосаме, закъде без нас...

Ей ни на, семейство Пухчета...








# 13
  • Мнения: 6 243
Ми аз освен да покажа един кекс  newsm78  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Йе, че къ няя да покажеш...? Амчи ша покажеш де...
Отивам да си забъркам и аз един, че ми се прияде...

Общи условия

Активация на акаунт