Новата боя Casting на Loreal вече и у нас !

  • 53 952
  • 369
  •   1
Отговори
Вижте на какво попаднах , докато се ровех из нета  Grinning
http://beautycosmetic.biz/product_info.php?products_id=768
Това е любимата ми боя , която използвам от доста време.
Отдавна чакам новите цветове да дойдат и при нас , а сега се чудя , дали си заслужава да сменя старата версия на боята с новата  Thinking
Въпроса ми е към мамите , които живеят в чужбина - ползвали ли са новата боя и доволни ли са от нея ? Peace

# 1
  • Мнения: 202
Има жестоки цветове заплюла съм си вече един да го пробвам  Grinning

# 2
То и аз съм си заплюла , ама чакам някой да каже как е новата боя  Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 10 858
Не знаех за този Кастинг. Благодаря че сподели за него, задължително ще пробвам.
пуснали ли са вече по магазините, да разгледам цветове?

# 4
  • Мнения: 779
в кауфланд гледах кастинг...

# 5
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
от доста време вече се боядисвам само с кастинг. Много съм доволна. Задължително ще пробвам и новата.

# 6
  • Мнения: 1 813
На мен ми се налага да ползвам Кастинг,слава богу,доволна съм. Всички останали бои са с амоняк,а от него имам ужасна алергия.

# 7
  • Мнения: 2 457
Суперррррррррррррррр от кога я чакам тази боя да дойде Laughing

# 8
  • Мнения: 680
Искам,искааааааааам!!!

# 9
  • Мнения: 2 457
Момичета видяхте ли къде се продава тази боя?

# 10
  • Мнения: 395
От години ползвам боите на Лореал....януари месец бях в чужбина и си купих новия Кастинг- за мен русо- 810 номер, и взех една за подарък-червено 645 май беше.....ужасно съм разочарована- моите корени потъмняха на второто миене, а белите коси под червената боя избиха на десетия ден.
За пръв път ползвам толкова нетрайна и некачествена боя...........

# 11
  • Germany
  • Мнения: 2 003
От години ползвам боите на Лореал....януари месец бях в чужбина и си купих новия Кастинг- за мен русо- 810 номер, и взех една за подарък-червено 645 май беше.....ужасно съм разочарована- моите корени потъмняха на второто миене, а белите коси под червената боя избиха на десетия ден.
За пръв път ползвам толкова нетрайна и некачествена боя...........
Това е гадно. И аз съм фенка на Кастинг. Преди няколко дни се боядисвах, но си взех от старата. Ще чакам още отзиви за новата, за да преценя за следващия път.

# 12
  • Мнения: 73
Все се мисля че като е нова трябва да е подобрена или поне по-добра видях че е по скъпа от старата мисля да опитам .Аз се боядисвам само с такава от старта и съм много доволна надявам се да не се разочаровам от новата Simple Smile Laughing

# 13
  • Мнения: 375
Не бих сложила повече боклук на главата си.но ще следя отзивите ви. тази боя е 12 евро  е как така става 12 лв. е това не мога да разбера.кое липсва в нея или е просто евтина като арома за бг пазар.интересно ми е.

# 14
  • Мнения: 596
Бях си взела 2 опаковки Casting Creme gloss от чужбина- медно русото- 834: http://www.lorealparis.co.uk/minisites/casting/  Боята е щадяща, но и бързо се отмива, корените ми след една седмица потъмняха, може би защото естественият ми цвят е по- тъмен, а Casting creme gloss е боя " тон върху тон". Сега смятам да пробвам шоколадовите нюанси. Предполагам, че когато цветът е по- близък до естествения, резултатът ще бъде по- траен. Иначе боята е наистина качествена.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт