Кана BRITA

  • 1 474
  • 17
  •   1
Отговори
  • пловдив
  • Мнения: 398
Ползвате ли и доволни ли сте от каните BRITA ?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 366
Ние ползваме от доста време такава кана и съм супер доволна. Водата наистина има друг вкус. В домакинството изцяло ползвам водата от нея.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 675
Ние ползваме от доста време такава кана и съм супер доволна. Водата наистина има друг вкус. В домакинството изцяло ползвам водата от нея.

 Peace Макар от известно време да сме и на трапезна вода, не само от Брита.

# 3
  • Мнения: 66
Аз ползвам от 4 години. Много съм доволна.

# 4
  • Мнения: 65
Имам я отдавна,но я "открих" наскоро...

# 5
  • Мнения: 1 650
каква е тази кана ?
и какво прави на водата ?

# 6
  • Мнения: 65
каква е тази кана ?
и какво прави на водата ?
Кана с филтър.Филтрира водата и става приятна за пиене,готвене etc...

# 7
  • Мнения: 4 111
И аз съм много доволна. Всички пием от нея, водата е вкусна и пия повече вода от преди Simple Smile

# 8
  • Мнения: 8
На мен ми беше подарък. Ползвах я когато бях бременна, но после не. Не ми харесва, че е от пластмаса.  Thinking

# 9
  • Мнения: 14 471
ние имаме и я ползвахме известно време, но после си сложихме филтър на самия кран. много по-удобно е, а май като смятахме излизаше и по-изгодно

# 10
  • Варна
  • Мнения: 276
повече от година я ползвам и съм много доволна! Peace
наиситна вкуса на водата е друг

# 11
  • Мнения: 61
Ползваме кана Brita от 4-5 месеца. Главно я взехме заради детето, но още не съм й  давала. Скоро ще стане на годинка и мисля да започвам да й давам да пие от нея.

# 12
  • София
  • Мнения: 9 826
Ползваме Брита от 5г вече.Доволни сме много.Доколкото ми е известно,най-добре е водата да се филтрира бавно течейки през филтъра.А ако се сложи филтър на самата чешма няма да е толкова качествено пречистването,тъй като водата от чешмата тече бързо. Peace

# 13
  • пловдив
  • Мнения: 398
ние имаме и я ползвахме известно време, но после си сложихме филтър на самия кран. много по-удобно е, а май като смятахме излизаше и по-изгодно
Филтъра пак ли е на Брита и от къде го купихте?Като този ли е?

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Да ви задам и аз едно въпросче  Grinning
Ние имаме кана Аква Селект плюс.Не сме си я купували, подарък е.Ползваме я от две-три седмици и наближава времето за смяна на филтъра.На Брита съм виждала, но за нашата не знам къде продават.А и не мога да питам от къде е купена, защото беше за сватбата и дори не знам от кой е   Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт