Отговори
  • Мнения: 7
Не ви ли се е случвало да се чудите какъв подарък да купите за рожден ден ,сватба ,годишнина ,юбилей или някакъв друг повод newsm78.
Да измислиш подарък за жена сякъш е по лесно отколкото за мъж.
Споделете какви оригинални идеи са ви идвали на ум и дали са се получавали изненадите успешно.
А с какво бихте впечатлили едно дете? Или пък бъдещата си съпруга?
Да напишеш пожелание на картичка понякога се оказва истинска мъка.Голям зор!

Споделете идеи !Дайте акъл! happy bd  newsm67

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Това го видях току-що и много ме впечатли:
http://www.crossthelinebg.com/

# 2
  • Мнения: 1 492
Двама мои приятели още помнят букетчетата, дето им спретнах.  Grinning
Шани, пазиш ли го още на снимка? Не вярвам да си забравила за какво говоря Drunk

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Шани, пазиш ли го още на снимка? Не вярвам да си забравила за какво говоря Drunk

да, да... но да се сетя къде точно?  Rolling Eyes

намерих го Wink

# 4
  • Мнения: 7
Букета е супер оригинален!!! newsm74

# 5
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Ще си копирам поста от един друг форум

"Наближаващите празници ме подсетиха за начини за поднасяне на подаръци.
На мен това ми е стихията - все измислям нещо оригинално, колкото и дребен да е подаръка.
- за миналия Св. Валентин подарих на мъжлето списание Плейбой, но в перфектна празнична опаковка и му го доставиха с такси на работа, заедно с кутия шоколадови бонбони
- намери си новия телефон между дрехите, които трябваше да прибира точно в момент, в който се бяхме скарали и не си говорехме /но аз в процеса на спора му го сложих в нещата и той го намери малко по-късно/
- баща ми подари на майка нова пералня за годишнината им като я доставиха заедно с букет цветя и картичка пред вратата, звъннаха и тръгнаха. Майка ми отвори и 5 мин. не можеше да реагира какво става и какво прави тази пералня пред входната врата, а баща ми се заливаше от смях вътре
- по същия начин майка получи за рождения ден мобилен телефон, но този път спуснат от горния етаж до нашия прозорец - само си представете гледката: букет цветя, за него закачен gsm се носят между етажите и спират на нашия прозорец. Майка тъкмо се беше засилила да пуши, а пред погледа й се оказват телефон с цветя
- пак майка за рождения си ден получи часовник, скрит в тортата
Баща ми има и много бисери за подаръци - пресен пример от миналата година - подари на майка пожарогасител, огромен, тежък - не може да го вдигне, ама си има подарък жената"

# 6
  • Русе
  • Мнения: 116
Точно такава тема търсех! След 2 седмици съпругът ми навършва 33 год. и много искам да го изненадам с нещо. Убедена съм, че ще оцени усилията ми! За сега съм измислила да му взема албум с място за писане, като в него ще подредя снимки от бебешките му години до днес. Сред тях ще са ключови моменти от живота му. Това , смятам, ще му е спомен за цял живот, пък и доколкото знам, той няма нито един албум. Снимките му стоят в една кутия от обувки  Mr. Green Ще ми се и още нещо, ама като не се сещам  newsm78

# 7
  • Варна
  • Мнения: 102
Търсих навсякъде оригинални идеи за подарък на една близка за юбилей и както разглеждах ми хрумна една идея.В албум за снимки, от тези по класическите(където се закрепят ъгълчетата на снимките) да подредя разпечатки за всякакви събития, случили се в годината на раждане, също така автомобили, известни личности с техните кратки биографии и накрая снимка на рожденика с негова биография.Моге да си добави и диск с музика от съответната година и/или диск с филм, също от тогава.Мисля, че е интересно и оригинално, но незнам дали ще бъде оценен newsm78

# 8
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Подарък за сватба: по-скоро подаръка е за сватбеното пътешествие. Предварително се разузнава колко дни ще трае сватбеното пътешествие. За всеки ден се приготвя малко подаръче, опаковано отделно и надписано. Вътре има послание или пожелание, заедно с някакъв символичен подарък - 2 пакетчета чай,  3в 1, две захарчета,  бонбони, солети, шоколадчета, презервативи  Wink , изобщо каквото ви хрумне. Когато си подарявате подаръка, изрично се казва, че подаръците се отварят ден за ден. Може в 00:01 минута на следващия ден , но не и преди това. До тук сме правили това за три сватби, младоженците бяха изключително изненадани.

# 9
  • Мнения: 2 005
Букета е супер оригинален!!! newsm74
newsm10 Супер е ...Много ме впечатли ... Hug

Общи условия

Активация на акаунт