Възпалена кожа след кола маска. Помагайте!!!

  • 5 168
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 616
Да се оплача, в събота бях на кола на  цял триъгълник и сега ми е много възпалена и подута кожата, и ме боли даже като се бърша с тоалетната хартия Embarassed  Дайте идея с какво да се мажа за да мине раздразнението, четох че може с крем здраве но незнам дали е подходящ за бременни, все пак доста близо до влагалището  newsm78

# 1
  • Мнения: 649
Ужас!!! За първи път ли ходиш?? Ако не винаги ли ти става така???

# 2
  • Мнения: 2 211
Приготви отвара от смрадлика /тетра/ и направи с нея баня на възпаленото място.

# 3
  • Мнения: 1 616
Ами аз кола си правя вече от няколко години и не съм имала чак такива проблеми. До сега си я бях правила сама и смея да твърдя че се справям по добре от козметичката. Тя си работи добре и е внимателна но на много малки участъци ме работи, а аз се правех по на големи - с един замах и махам всичко, то и аз да си повтарях дърпането 2-3 пъти и аз щях да се зачервя. Проблема дойде от факта  че след като разбрах че съм бременна  лекарката ме посъветва да спра с колата докато мине и 3 месец. Да обаче аз в този период си ги подстригвах с машинка и те се сгъстиха доста абе стана си като след бръснене горе долу и бяха по твърди, а не като мъх както си ми стават след кола.  Сега  да си оправя възпалението и после ще съм редовна на 2 седмици, така ме е яд че спрях да ги махам сега двойно повече зор видях.

# 4
  • Мнения: 2 907
И аз реагирам  така на кола маска, затова и за съжаление не ходя повече. Епилирам се по друг начин.

Аз препоръчвам термалната вода на Авен, спрей. От аптеката си го купи, тук е 4 евро, в Бг. най-много 10 лева да струва, но е супер и за лице. Напълно чиста е от добавки и консерванти, съдържа успокояващи минерали и олигоелементи.



Друго успокояващо кожата растение е невен. Изваряваш, правиш отвара и налагаш на зачервеното място. Повечето кремове са на базата на невен защото има този успокояващ и заздравителен ефект. Успех.

# 5
  • Мнения: 2 211
Друго успокояващо кожата растение е невен. Изваряваш, правиш отвара и налагаш на зачервеното място. Повечето кремове са на базата на невен защото има този успокояващ и заздравителен ефект. Успех.

Кремчето на Пашкулев - КАЛЕНДУЛА, ще ти свърши работа, то е на основота на невена, около 3 лв, има го в аптеките. Виж тук http://veridia.dir.bg/WEB-SITE/LEK-M1.htm

Общи условия

Активация на акаунт