Добър детски хомеопат във Варна?

  • 6 725
  • 10
  •   1
Отговори
Здравейте! Знае ли някой къде във Варна има добър детски хомеопат? Ще съм благодарна ако някой даде препоръки и координати? Благодаря!

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 5 019
Виж в темата: Бял списък на хомеопатите - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=215639.0
Има доста мнения за хомеопати. И за работещи във Варна.  Peace

# 2
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Здравейте! Знае ли някой къде във Варна има добър детски хомеопат? Ще съм благодарна ако някой даде препоръки и координати? Благодаря!

 Изпращам Ви на ЛичниPeace

# 3
  • Мнения: 274
Alexander, pls, сподели и с мен за добър класически хомеопат.

# 4
  • Мнения: 2 655
Аз ще споделя.
Двете ми деца се лекуват от д-р КРЕМЕНА ХАДЖИЕВА.
Голямата дъщеря доведох от Америка на 7 месеца, сега е на 3 години и половина. Сменила съм какви ли не педиатри и лекари тук във Варна. Само ми пишете при кой ходите и аз ще споделя горчивият си опит.
Доктор Хаджиева беше първата, която ни прие в домът си по спешност в неделя вечер (Али бухаше почити непредтанно). Остави здравото си дете, да играе с болното ми дете, въпреки че аз изтръпнах. Почерпи я с коластра-и и обясни, че това са специални бомбони. Все още Али, а после научи и малката яде т.е дъвче коластра като бомбони. След интервюто я взе на ръце и я гушна с думите:Ела да те почувствам мила. Бясната ми дъщеря трудно позволява аз да я гушкам когато си поискам. И така до днес умира за Кремена (така и казва), за нея обяснява че; "Кремена ми е приятелка". И всеки път се целуват и прегръщат двете.

Забравих да напиша, че ли като видеше бяла престилка и слушалки започваше да пищи и да си затваря устата. Мрази лекарите. Сподхода  на докторката бях спечелена аз, а после и детето. Малката ми дъщеря вадеше зъби бинаги с кризи, висока температура и болест, като започне продължава поне 7 дни. Последните кътници извадибез да прекъсне от яслата с HAMOMILA 1M и с малко хленчене от време на време, което се преживява.
Али от петък е със шарка. Тя дойде у дома, видя я пак се целуваха (въпреки, че самата докторка не я е изкарала шарката и като чух направо щах да припадна), обясни ми всичко, успокойме и си замина. Детето е весело, доби беснее тези 5 дни у дома, не е вдигало температура само чешем едни пъпки и си пием гранулите. Това е.
Децата ми боледуваха страшно много, сега пак боледуват, но аз ходя на работа и вече не е по 2-3 месеца непрестанно, а за дни. Последния път Али отхрачи точно за два дни.
Доктор Хаджиева е винаги на разположение. Звъняла съм и в 2, 3 през ноща пак ми видига и ме успокоява. Самата жена е спокойкюна и много уравновесена. Много нежна и обичлива към децата. Има невероятен подход.

Не бих я сменила за никоя друга.
И как да не се възхитя, като знам какво съм преживяла с другите доктори.
Дано да е жива и здрава и да не се променя, особено подхода към пациентите си.

Ето ти координати:
65 85 65 и и прати поздрави.

# 5
  • Мнения: 314
подкрепям с 2 ръце казаното от Пела.цялото семейство се лекуваме при кремена от година и сме много доволни.дано наистина да не се променя.

# 6
  • Мнения: 4 580
аз да допълня че тя е единсвения лекар които ми се обади лично след като не ми вдигна на позвъняването , явно е преглеждала, аз и звънях за 1 път
 а е доста  натоварена с пациенти

# 7
Здравейте мили мами!Аз специално се регистрирах за да се включа в темата.Работата е там че от 3 години и половина аз също лекувам детето си при Кремена Хаджиева.То страда от често повтарящи се пневмонии и все се озоваваме в болницата.Аз също бях очарована от подхода на д-р Хаджиева и най-вече от това че е 24 часа на разположение.НО! Първите две години имахме чудесни резултати,пневмониите спряха а болестите минаваха лесно и бързо.Последната година и половина обаче нещата тръгнаха назад.Все по рядко д-р Хаджиева уцелваше лекарството и последната година и половина изкарахме още 3 пневмонии.Само преди седмица пак бяхме на системи и венозни антибиотици-като този път изобщо не потърсих д-р Хаджиева,защото реших че няма смисъл да играя тото с лекарството.От октомври имам ново джи-пи ,което се изказа за д-р Хаджиева че напоследък и други майки се оплакват от влошаване на здравето на децата им.А лекарката която преди 3 години и половина ме изпрати при Кремена Хаджиева ми каза цитирам "Хомеопатията действа и това че при вас има влошаване на нещата означава че трябва да смените хомеопата". Е, направо се отчаях .Много харесвам д-р Хаджиева,заради отношението й ,отзивчивостта и възможността да я търся при спешен случай.Но мога ли да оставя детето да прави пневмонии и да се моля този път лечението да е сполучливо.От друга страна към кой друг хомеопат да се обърна -Костадинов е трудно достъпен колкото и висока да е тарифата му,останалите не съм ги чувала /четох и други подобни теми тук/.От положителните отзиви като че ли най-много имаше за д-р Джеджев,но няма посочени координати.Моля ако някой ги има да ги напише.И бих искала да знам има ли и други с подобен проблем.Извинете за дългия пост.

# 8
  • Мнения: 314
novamama,съжалявам,че се е получило така с вас.чувствах се длъжна да отговоря,защото аз също неведнъж съм препоръчвала кремена хаджиева тук във форума.ние продължаваме да се лекуваме при нея цялото семейство,но това,което ми прави впечатление е,че тя е много по-ангажирана от преди,непрекъснато поема нови и нови пациенти.както много пъти съм чела тук,всеки трябва да намери своя хомеопат и това,че ние сме доволни от нея не значи,че и вие ще сте.както се и получава.пожелавам ти да намерите вашия хомеопат и да се преборите с пневмониите.успех! Hug

# 9
  • sofia
  • Мнения: 769
Елия Костова  - отзиви за нея има много във форума. Най-добре я познава Искрица Надежда

# 10
  • Мнения: 10
Ето тел на Др.Джеджев 0896 669 729

Общи условия

Активация на акаунт