Споделете 58

  • 24 405
  • 1 033
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 616
Нова темааааааа!
Ето и линк към старата:
Споделете 57

# 1
  • София
  • Мнения: 56
Споделям, че се престраших да пиша в темата и се радвам, че го направих!  Grinning Grinning

# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Споделям формирана със сто зора интрастат декларация, което ми напомни колко съм изобретателна Flutter.
И най- после усмях да се разсъня Laughing.

# 3
  • Мнения: 1 951
Аз пък споделям главобол.
Искам вече да идва средата на май месец, че да поема глътка въздух и да отпусна душата. Да почна работа и да се завъртя на пълни обороти.
Време е даже да се организира и лятната почивка. Дойде април, няма време  Grinning

# 4
  • Мнения: 274
Cariad,  страшното идва после, спокойно Simple Smile

Тези петиции които се въртят из форумите и някои си ги слагат в подписите, има ли някаква полза от тях? Подписваш и после кво става?

# 5
  • София
  • Мнения: 1 176
Споделям, че  Vanessa Mae е невероятна!!!

# 6
  • Мнения: 5 370
Ей ма на, хаймана.
Сложете линк и към старата тема, все пак./

# 7
  • Майничка
  • Мнения: 12 483
Не споделям, ами направо си се хваля... отивам да обядвам. Laughing

# 8
  • Мнения: 2 386
Споделям това:

Sehnsucht
a.k.a Мераче
Ентусиаст

Ура, вече съм форумска кръстница Laughing, не знаех!
 

# 9
  • London, baby
  • Мнения: 800
Да споделя, че днес ми е последния час по кормуване и утре - изпит. Чудно.  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 122
Споделям една готина песен....

http://www.youtube.com/watch?v=9NWyu42zl0w

# 11
  • Мнения: 4 406
как да го приспя това дете,беееее????
само в ръцете ми мълчи и се унася. сложа ли я в леглото и зяпва. дразня се. имам отчайваща нужда от слинг.

# 12
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
как да го приспя това дете,беееее????
само в ръцете ми мълчи и се унася. сложа ли я в леглото и зяпва. дразня се. имам отчайваща нужда от слинг.
Буми, ползвай подходящо нарязан чаршаф, докато се сдобиеш със слинг Simple Smile
Иначе знаеш, че е нормално да реват в леглото в общия случай. 9 месеца е стояла на тясно и топло плътно гушната, неприятно й е сигурно да стои в легло сама.
Странно ми е никой да не пита в темата дали си родила и да дава препоръки докога да стискаш...

# 13
  • Мнения: 6 991
Да споделя, че днес ми е последния час по кормуване и утре - изпит. Чудно.  Mr. Green
Ооо, Вес, ще ни возиш скоро, а?
Стискам палци  Grinning

# 14
  • Мнения: 5 370
как да го приспя това дете,беееее????
само в ръцете ми мълчи и се унася. сложа ли я в леглото и зяпва. дразня се. имам отчайваща нужда от слинг.
Ами, предвид възрастта на детето ти-на ръце. Mr. Green
Моят дърт пижовец на обяд все още заспива на ръце (да е жива и здрава гледачката, че му угажда). Това е положението, Минке. Не се оплаквам, ние сме го свикнали така. Но пък резултатът е безотказен.
П.С. Апропо, вечер си заспива сам в "торбичко".

Общи условия

Активация на акаунт