Има ли недоволни от ТРИВИТАМИНОЛА ?

  • 86 850
  • 58
  •   1
Отговори
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 268
Знам ,че ще ме разпънете на кръст, но все пак искам да чуя мнението на всички които са ползвали вълшебното нещо.Преди една година го ползвах,но получих косопад и не можах да разбера дали е от тривитаминола...Сега по цял ден чета в темата за "Тайната на красивата и гъста коса" и много ми се иска пак да опитам,но...Дайте си мненията Hug

# 1
  • Мнения: 177
Aз съм много доволна от маската с тривитаминол. От около година я ползвам,  с малки прекъсвания. Но сякаш забелязвам ефекта на маската тогава, когато правя пауза от нея. Аз каквато и домашна маска да си правя, после като си мия косата имам по-обилен косопад. Макар че понятието косопад е малко относително. В крайна сметка косата трябва да капе, за да се подменя(80-100 косъма на ден е "нормално". В крайна сметка всеки сам определя кое е нормално за него и кое не)

# 2
  • Варна
  • Мнения: 3 415
мартина, съвсем нормално да получиш косопад, ако косата ти се е пренаситила...просто е трябвало да си починеш месец два от тривитаминола и да започнеш пак  Peace

# 3
  • Мнения: 4 496
Преди една година го ползвах,но получих косопад и не можах да разбера дали е от тривитаминола...

Ако не опиташ пак няма как да разбереш. А и причини за косопад могат да бъдат диети, хормони, стрес, неправилно хранене...
Както е писала Ivence  на ден е нормално да падат около 80 косъма.

# 4
  • Мнения: 375
В упътването му пише че може да предизвика косопад.Затова ме беше страх да гоползвам и не купих!

# 5
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Beti, ако не прекаляваш и си правиш почивки не би трябвало да има проблем  Peace...но в крайна сметка всеки си решава   Flutter

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
аз съм много доволна.Правя си почивки и не го ползвам постоянно.

# 7
  • Мнения: 1 802
Аз не видях никакъв хубав ефект от него. Спрях да го ползвам още миналата година.  Rolling Eyes
Нито косата ми е започнала да расте с някакви невероятни темпове, нито се е сгъстила кой знае колко повече от колко си ми е по принцип. Имах невероятен косопад докато го ползвах.
Е..., изникнаха някакви нови косъмчета по темето ми, но аз освен него ползвах и други мазила, така че не мога единствено на него да ръкопляскам...  Sunglasses  Laughing
Не ми допада!  Peace

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
аз съм много доволна.Правя си почивки и не го ползвам постоянно.

# 9
  • Мнения: 277
И на мен първоначално ми падаха повече косми,но това беше преди.Може би на косата ми и е било нужно малко време да свикне с новото,а може и да не съм балансирала съставките по отношение овлажняващи-изсушаващи.Помня,че слагах доста масла и нищо изсушаващо от сорта на жълтък или мед,само малко алкохол,който явно не е бил достатъчен.А когато съставките,на които съм наблягала са в повече,косъмът не може да диша и пада.
Сега нямам проблеми,дори бих казала,че ми пада по-малко коса,но успоредно с маската пия таблетки(Клоран).
А да не би при употребата на маската някоя от вас да е била в период на сезонен косопад?
WOMANISH,от Тримитаминола никакъв ефект ли нямаше???Това за какъв период от време  Thinking

# 10
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз я ползвах около месец,два...но веднъж в седмицата.
Минах и аз периода с окапването...самото капене на косата беше силно,като след раждането.

При мен проблема е ,че тазимаска невероятно много ми омазни косата.
И сега вече половин година по-късно косата ми продължава да е мазна. Confused
Преди започването на маската ми беше нормална...

# 11
  • Мнения: 1 243
На мен също не ми повлия кой знае колко добре. Не видях да става по-лъскава, по - обемна и т.н., напротив - сплескваше се и се измърсяваше (разбирай - мазна) на втория ден  Rolling Eyes Сега така си стоят шишетата с 3витаминола в шкафа. Ако някой иска да си купи - да всирка!  Mr. Green

# 12
  • София
  • Мнения: 167
Като цяло съм доволна от ефекта, скоро може би ще имам коса до кръста. Grinning
Обаче тая мазнотия така трудно се отмива...
Бях си намерила един яйчен шампоан, с който се отмиваше от първи път, но свърши, а имам толкова много шампоани, че не искам да харча пари за още един. А пък и така им изтича срока на годност.

# 13
  • Мнения: 1 802
WOMANISH,от Тримитаминола никакъв ефект ли нямаше???Това за какъв период от време Thinking
Ами почти цялата 2006 г., и половината от 2007 г. Разбира се, правила съм и почивки  Wink Освен че много ми се изсуши косата, падаше жестоко, друг ефект за съжаление не видях.  Rolling Eyes
Не мога да кажа, че във периода във който слагах тривитаминол съм била постоянно със сезонен косопад!  Peace
Иначе в темата за тривитаминола май аз съм единствената недоволна от него. Но все пак той не е панацея.  Peace Не може да действа еднакво на всички!  Hug

# 14
  • Мнения: 3 050
А когато съставките,на които съм наблягала са в повече,косъмът не може да диша и пада.
Именно за това се чудя, защо някои хора като правят тази маска или други, слагат по сто неща, преди, по време на маска и след къпане newsm78
Аз съм доволна за сега, нямала съм косопад от него, не слагам много съставки и много масла за да не се омазни прекалено.
Сега чак разбрах че womanish не ползва вече тривитаминола Laughing до сега си мислех че щом пишеш в темата го ползваш Grinning Но си права, че при всеки е различно.( и искам да вметна, че хора с доста по-гъсти коси или дълги понякога им падат и по 100 косъма и си мислят че са много -нормално ако са с доста гъсти коси... пропорционално е. А за дългите-имаше период в който си въобразявах че ми пада косата, но като взех да разделям космите от падналото топче видях че на брой не са много, но са дълги и като се съберат изглежда доста)
Мисля, че темата е интересна   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт