Обувките

  • 2 751
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 354
Изчетох много теми за обувките, но това което търсих не го намерих. Ще съм благодарна ако ми дадете адреси на магазини за детски обувки, като  ECCO, GEOX, магазини за маратонки - Адидас, Пума, магазин на Капчица и колев и Колев. Живея в Сухата река / стадион Герена/ широк център ще ми е удобно. Благодаря

# 1
  • Мнения: 3 932
В Гугъл със сигурност ги има...

# 2
  • Мнения: 4 343
И аз се интересувам от същото.Тук продават китайски и турски Tired .Така или иначе ще ходя за обущета до София , та ако знам къде има такива магазини много ще се улесня.
  bouquet


п.п важно е да са качествени ,а цената  ще я преглътнем някак!

Последна редакция: пн, 31 мар 2008, 08:47 от mamamari

# 3
  • Мнения: 398
 И мен ме интересува.Свекър ми живее до стадион Герена и ако има около тях или по центъра ще ми е удобно да скоча до София да купя.

# 4
  • Мнения: 9 894
ами надникнете в "На пазар", де. И търсачка пуснете.
На Герена има евтини обувки в едно магазинче на пазара.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 294
Изчетох много теми за обувките, но това което търсих не го намерих. Ще съм благодарна ако ми дадете адреси на магазини за детски обувки, като  ECCO, GEOX, магазини за маратонки - Адидас, Пума, магазин на Капчица и колев и Колев. Живея в Сухата река / стадион Герена/ широк център ще ми е удобно. Благодаря

На ECCO на пл. Славейков и в мола на Стамболийски. Сега има намаление на детски модели но зимни.
На GEOX на Витошка (най-голям избор на детски), на Графа, на ъгъла срещу археологическия музей. На Витошка имаше преди 10 дни хубави детски летни модели, бяха намалени, явно изчистваха стари модели.

# 6
  • София
  • Мнения: 593
В на пазар има теми но не е лошо да ги съберем в една така за информация.

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
В мола  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 627
И аз ще следя темата, че скоро ще прохождаме ...

# 9
  • Мнения: 38
kolevikolev.com

# 10
  • Мнения: 55
Магазин на Колев и Колев има в Скай сити в кв. Гео Милев, винаги пазаруваме на малката обувчици от там! И ние живеем в близост до Герена!

# 11
  • Мнения: 91
има и в Цум на последния етаж К&К

# 12
  • София
  • Мнения: 43 903
Разходи се по Графа и витошка.....на витошка има и маратонки и геокс и КК, до Славейков пък има магазин на ЕССо....може и по моловете да видиш...в скай сити има КК, в Сити център Геокс, до била в младост е аутлета на Шу кидс и КК, капчица има в магазина на Драганов до Френската....

# 13
  • Мнения: 3 499
GEOX има в центъра, на Витошка. Там има и детски обувки. Колев и Колев има на ул."Уилям Гладстон", както и в Мола. Има и на други места, но там ги знам със сигурност. Адидас има на 2 места в центъра - на Мария Луиза и на Солунска /срещу сградата дето рухна, до хотел Рила/. И ние пазаруваме само от тези магазини. На Адидас детските маратонки са много хубави. Има аутлет на де места - единия е на околовръстното, а другия е в Младост 4 /бившия Кореком/.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 658
ако искаш качествена обувка вземи на ECCO, GEOX, а иначе на КК най-близо ти е магазина на Мадрид, точно на светофара срещу Малък градски театър.

Общи условия

Активация на акаунт