мнения за серията Effaclar на La Roche-Posay

  • 5 168
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 49
Здравейте, интересувам се за мнението ви относно тази медицинска козметика  bouquet. Кожата ми е доста проблемна, с разширени пори и пъпки и съм се насочила към нея, но ще се радвам да споделите и мнения въобще от какво сте останали доволни Simple Smile  извинявам се предварително, ако вече има подобни теми  Embarassed

# 1
  • Мнения: 2 936
крем от тази серия ползва една моя приятелка,дерматоложката й,го е предписала заради малки пъпчици,които й се появяват по лицето - доволна е  Peace само това мога да кажа,нека ако някой лично е ползвал да ти напише повече.

# 2
  • Мнения: 59
Аз съм ползвала този крем-не е лош но и едва ли би ти помогнал да се пребориш с пъпките. Опитай  със Зинерит + Диакнел на Avene вечер , а на Ла Рош можеш да ползваш като дневен крем,за Зинерит имаше  тема и много хубави отзиви, аз също съм много доволна.

# 3
  • Мнения: 2 936
вивиандела,най-важно е да отидеш на дерматолог това се пише във всяка тема и той да ти каже правилните продукти...щом кожата е проблемна,недей да рискуваш!

# 4
  • Мнения: 59
вивиандела,най-важно е да отидеш на дерматолог това се пише във всяка тема и той да ти каже правилните продукти...щом кожата е проблемна,недей да рискуваш!
На мен точно дерматолог ми изписа Зинерита,по добре е консултация наистина. Peace

# 5
  • Мнения: 54
Дадоха ми мостричка на Effaclar, локален коректор. Добър е, леко изсушава. Според мен по-добра обаче е тази серия, но кремчето доста матира: http://www.galenic.com/public/galenic/html/gamme/gamme.php?id=20 … 53d2fc0ed0a0ce9b4
Аз ползвам и Далацин Т /можеш да прочетеш мнения в другите теми/, и З-те стъпки на Клиник, въпреки че все още не съм си намерила подходящ крем със защита за смесена кожа. Naughty

# 6
  • Мнения: 49
Благодаря, момичета, за отговорите  bouquet

# 7
  • Мнения: 70
Аз съм много доволна от тази серия. Ползвам EFFACLAR K. имам разширени пори и черни точки на челото и носа. излизат ми пъпки, но по-рядко. След като започнах да се мажа с това кремче на 6-7 ден имам забележителна разлика - порите ми се свиха почти до гладкос, а черните точки излизат сами. Сега се чудя какъв друг крем  да си купя от тази срия, може би нещо против бръчки.

# 8
  • Мнения: 146
Strahotna seriq, osobeno Effackar K, no ne samo. Mnodo dobre mi dejstva na problemnata koja, samo smenqm ot vreme na vreme s Avene naprimer, za da ne mi privikva kojata.

Общи условия

Активация на акаунт