Някой може ли да помогне с АВТО-съвет?

  • 765
  • 3
  •   1
Отговори
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 732
Здравейте!
Темата ми е по-скоро за тука, защото като гледам в "На път" какви курорти са се развихрили  ooooh! ... ми!Изобщо не е за там! По-добре тук - в клюкарника  Simple Smile

Наскоро си купихме кола и все още я разучаваме. Колата е Ситроен Пикасо. Та искам да попитам тези, които добре познават колата, следното:
Освен големия компютър, отгоре на таблото, има и един дисплей, по-малък, който показва температурата в колата. Та този дисплей си светеше перфектно, но ние с мъжа ми, разучавайки функциите на колата, нещо сме бутнали, и сега той не свети  Sad - работи, като заникнеш - като си завреш лицето в дисплея, се вижда, че си работи. Но като си седиш на седалката нормално, нищо не се вижда. Пробвахме с един копчета отляво на волана, но нищо не стана. Мъжа ми каза, че това не е тема за тука, а да ида да си питам където трябва, но аз, докато го направя, може и да ми отговори някой тук, в клюкарника, знае ли човек.
  Hug

# 1
  • Мнения: 768
 Не съм особено веща по въпроса, а и имаме друг модел кола, но веднъж така бяхме изключили осветлението на таблото от едно въртящо се копче на долната страна на таблото....да не би и при вас да е така newsm78

# 2
  • Майничка
  • Мнения: 12 483
Най-добре питай във форума на Ситроен .

# 3
  • София
  • Мнения: 6 210
Здравей, не съм много сигурна дали мога да ти помогна... Без да искам си бях намалила светлините на таблото /имам ксара/... Всъщност не намалила - направо ги бях изключила  Mr. Green
При мен на таблото има две жила - едното е за зануляване на километража, а с другото се регулира именно светлината, провери дали не е нещо подобно. Също така, ако имате книжка - погледни я, в моята си пишеше как се правят тия неща, ама я прочетох чак след като два дена се чудих откъде да си възвърна осветлението по таблото!
А и gargamela ти е дала добра идейка, успех!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт