И вашите жени ли искат това???

  • 33 810
  • 249
  •   1
Отговори
 Моята жена иска винаги да съм на разположение, а в същото време и достатъчно пари да имаме. Кажете ми как да стане?
 Искам да питам и дамите какви мъже предпочитат: - такива, които постоянно са в къщи, грижат се за децата и и помагат за всичко, но с една заплата, или такива , дето се прибират, само вечер, но пък разполагат с достатъчно пари?
 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78                

# 1
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
 Жената или иска всичко или незнае какво точно иска. Затова колкот толкова, ако не и отърва да си бие шута.

# 2
  • Мнения: 122
много е трудно да се избере един от двата варианта които си дал. Мъжът естествено трябва да е вън, да работи и то до колкото часа е необходимо. Но от друга страна трябва поне да се опитва останалото време да прекара пълноценносъс семейството си. Може да си кажете "аз съм толкова уморен след работа, че искам да си почина, когато се прибера...", но не забравяйте, че майчинството и домакинството е не по-малко тежка работа от която и друга професия, а най- тежкото е че ние нямаме отпуск или почивки. И въпреки това намираме сили да сме в кондиция и вечер. 
Мъжът ми обикновено е вън почти всеки ден и често се прибира късно, но работи много и предполагам че това е нормално. не го припирам да стои при мен и децата, защото той повече се изнервя отколкото да ми помага. Но бих се радвала поне да показваше желание да помага... понякога не е важно дали правиш нещо, ами дали имаш желание да го направиш. Изглежда че клоня към втория вариант - мъжът който работи.  Една жена е достатъчна в къщата, но за да е доволна, трябва мъжът да я цени. Мишолин, казвай на жена си по-често колко добре се справя и че е чудесна майка и ще видиш как лека полека ще спре да разчита на теб толкова много.

а колкото до това
Жената или иска всичко или незнае какво точно иска. Затова колкот толкова, ако не и отърва да си бие шута.
не е точно - жената не иска всичко, а иска винаги малко повече... Wink

# 3
  • Мнения: 4 753
Предпочитам мъжа ми да бъде повече време с мен и детето, отколкото да работи денонощно. Парите не са най-важното нещо. Все пак не съм се омъжила за гардероба и не ми се разговаря с него. Един път се живее, живота е прекалено ценен, за да го прекарваме в бачкане.

# 4
  • Мнения: 175
А ако е работохолик? Или си обожава работата? Или това е друга тема?

Предпочитам да е с мен и детето, отколкото да се претрепва. Парите наистина не са всичко! Peace

# 5
  • Мнения: 197
И аз предпочитам да си е вкъщи.Парите никога не стигат.Според мен трябва да поговорите и да се разберете за тези неща.И ние се караме на тема пари,но никога не съм му казала,че той е виновен,ако не изкарва достатъчно.Колкото ми донесе толкова.Ако не ми изнася-ще си сменим ролите.....

Последна редакция: пн, 31 мар 2008, 11:07 от elito-3

# 6
  • Мнения: 3 703
Няма как да стане.Обаче го искам! Laughing
Мярката е важна. Както във всичко останало,номера е да се намери баланса и да се съобразяваме с приоритетите за момента.

# 7
  • Мнения: 742
Приятно ми е да сме заедно всички у дома и се стремим да спазваме някакъв баланс между работата и почивката Hug

не мисля, че има човек(жена или мъж),  Hug който да не желае да разполага както със свободно време-така и с достатъчно средства за забавление

# 8
  • Мнения: 4 664
Предпочитам да работи по-малко за да сме повече време заедно. За някои мъже обаче, поддържането на добър стандарт на живот за семействата им е от първостепенно значение.

# 9
  • София
  • Мнения: 7 097
такива , дето се прибират, само вечер, но пък разполагат с достатъчно пари?               

При нас е така и не се оплаквам. През почивните дни е в къщи и доста помага, тъй че мога да кажа, че съчетава и двата варианта.

# 10
Предпочитам да работи по-малко за да сме повече време заедно. За някои мъже обаче, поддържането на добър стандарт на живот за семействата им е от първостепенно значение.

Не става въпрос за добър стандарт. Просто , за да изкараме месеца се налага да работя на 2, а някой път на 3 места.

# 11
  • София
  • Мнения: 17 591
Е, ако печелиш достатъчно, избягвайки всички други "домашни" задължения, можеш да си наемеш помощник, който да ги върши. Едва ли ще е недоволна съпругата.

# 12
  • Мнения: 2
Е, ако печелиш достатъчно, избягвайки всички други "домашни" задължения, можеш да си наемеш помощник, който да ги върши. Едва ли ще е недоволна съпругата.

 Mr. Green

ставашв въпрос за време заедно в къщи не за работа, ще си наемеш помощник да си играе с децата ти ? или да прекарва време със съпругата ?

 Mr. Green думи нямам

# 13
  • Мнения: 2 309
Мъжа трябва да е качествен...!
Предпочитам,всеки да си върши задълженията и вечер да се отдаваме на взаимни ласки и игри с детето.

# 14
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 377
Мъжа трябва да е качествен...!
Предпочитам,всеки да си върши задълженията и вечер да се отдаваме на взаимни ласки и игри с детето.
напълно съм съгласна

Общи условия

Активация на акаунт