ще ми вадят мъдрец а кърмя

  • 997
  • 8
  •   1
Отговори
  • на пистата
  • Мнения: 5 839
кажете какво да пия след ваденето,мисля утре сутринта да го извадят за да не суче цял ден та да мине леко упойката,но после Rolling Eyesвадила съм един път зъб и щях да умра от болки месец след това.какво да правя ,какво мога да пия после Cry
п.с пуснах две теми,че ми е спешно,после ще накарам да ги изтрият

# 1
  • Мнения: 3 718
nameika , упойката за вадене на зъб не пречи на кърменето. Поне тази, която използват моите зъболекари. За след това, аз не пих нищо, но не се и наложи. Обезболяващо, което е съвместимо с кърменето е нурофена, мисля, че и аулин е допустимо да пиеш. Но дано се включи някой с повече познания. Успех и безболезнено обеззъбване  Peace

# 2
  • Мнения: 1 763
И на мен ми вадиха мъдрец миналата седмица. Аз не кърмя, въпреки че надниквам в темата, но зъболекарката знае, че съм с малко бебе и мислеше, че кърмя и ми каза, че упойката не пречи на кърменето. След това не ме е боляло мястото, нищо не съм пила, слагах си за всеки случай лед на бузата. Имай предвид, че мъдреците излизат по-лесно от другите зъби и е много вероятно въобще да не те боли после.

# 3
  • на пистата
  • Мнения: 5 839
И на мен ми вадиха мъдрец миналата седмица. Аз не кърмя, въпреки че надниквам в темата, но зъболекарката знае, че съм с малко бебе и мислеше, че кърмя и ми каза, че упойката не пречи на кърменето. След това не ме е боляло мястото, нищо не съм пила, слагах си за всеки случай лед на бузата. Имай предвид, че мъдреците излизат по-лесно от другите зъби и е много вероятно въобще да не те боли после.
мале ти ме успокои,благодаря ви,дано не ме боли след това там ми е проблема,по миналата година когато го вадих другия зъб не ми се затваряше дупката и умирах от болки

# 4
  • София
  • Мнения: 44 106
жабуркай с Eludril и сега преди ваденето може, то е за целта и не пречи на кърменето....
на мен ми вадиха като кърмих, изписа ми АБ ако отидат на зле нещата, но нямах проблеми и се разминах с елудрила...иначе след упойката ми беше казал поне 6 часа да не кърмя...дребоса беше на годинка така че си ги спазих....
мен после си ме боля 1 ден, но пък от промивките мн ми олекваше....ама моето вадене беше по спешност, че се събудих подута и не можеща да си отворя устата направо....

# 5
  • Мнения: 553
аз бях бременна като ми се наложи

много ме болеше като ме пусна упойката и им цъфнах в Тина Киркова   Joy Joy

но как само им цъфнах....
гепих еднопакетче замразена кайма вместо лед /щеше да тече в таксито а и каймата беше отпред/   hahaha hahaha
после като поомекна си я направих като калъп и ми изстудяваше отвсякъде, да не говолим че издържа 4-5 часа да ми изстудява. там ми биха някакво обезболяващо, но на практика каймата ми помогна най-много
така че- купи си кайма- пакетчета по 250 грама и слагай още преди да те отпусне упойсата и не допускай да се ти се "размразява"  ченето .  Joy Joy Joy  Peace Peace изобщо.

# 6
  • Мнения: 3 423
аулин мисля не може  newsm78
Попитай зъболекаря си, какво е съвместимо с кърменето
Успех и ти стискам палци  bouquet

# 7
  • Мнения: 553
при бременност след трети месец не може, значи при кърмене съвсем не става  Naughty

# 8
  • Мнения: 11 004
Миналото лято ми извадиха мъдрец. Упойките, с които работи моя стоматолог, са абсолютно съвместими с кърменето. След това се жабурех с Eludril и чаках да ми зарасне венеца (не го зашиха, понеже мястото беше труднодостъпно и нямаше как).

аулин мисля не може  newsm78
Попитай зъболекаря си, какво е съвместимо с кърменето

Зъболекарката ми знаеше, че кърмя и каза, че ако много ме боли, мога да пия до 2 аулина на ден, не повече. Аз го пиех само вечер преди лягане, а нощем дребос не ми се будеше да суче и бях абсолютно спокойна.

Общи условия

Активация на акаунт