въпрос към имащите Peg Perego Centro Completo

  • 2 387
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 131
Не мога да намеря информацията, която търся за тази количка, може би защото вече не се произвежда.
Моля, който има такава да ми каже:
1. Има ли възможност на рамката да се сложи кошът за кола на Пег Перего или при този модел отсъства тази опция?
2. Дръжката превъртаща ли е?

Благодаря!

# 1
  • Варна
  • Мнения: 276
Имам друг модел на Peg Perego - P3 Completo и по спомени мога да ти отговоря на 2 въпрос - мисля, че дръжката не е превъртаща се. Както и на нашия модел има възможност на обръщане на сенника и в този случай детето може да гледа към теб, но става само за малки бебенца (легнали) и то не е много удобно, защото не е предвидено от производителя.
С превъртаща се дръжка е модел Venecia  Peace

ето повече инфо:
http://www.pegperego.com/page.php?sid=8e9b136c674b50940afdcb1f24 … p;pageid=IJVNL001

всъщност сега като гледам сайта и Centro  и Venecia липсват. Модулни системи са само Skate и Uno.

Последна редакция: нд, 30 мар 2008, 14:22 от Teia

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 471
Не мога да намеря информацията, която търся за тази количка, може би защото вече не се произвежда.
Моля, който има такава да ми каже:
1. Има ли възможност на рамката да се сложи кошът за кола на Пег Перего или при този модел отсъства тази опция?
2. Дръжката превъртаща ли е?

Благодаря!

1. Има възможност да се постави стол за кола на Пег Перего. Адапторите са под дамаската на количката. Трябва да имате предвид, че не се монтира върху шасито, а върху количката, тъй като няма възможност да бъде отстранена седалката (отсъства системата Naked).
2. Дръжката не може да се обръща, както Teia е посочила по - горе, има възможност да се завърти сенника и да се ползва така първите 6 мес.. 
3. Centro, Venecia и X-lite липсват защото от 2008г. не се произвеждат.

# 3
  • Мнения: 131
Благодаря за изчерпателния отговор! Да, и аз разбрах, че вече не се произвеждат.
Аз имам Чентро и въпросът ми относно дръжката бе предизвикан от коментар в друга тема, че се превърта, а аз самата не знаех за такава функция - явно са имали предвид обръщането не на дръжката, а на сенника.
А относно столчето за кола исках да знам за в бъдеще при следващо дете мога ли да ползвам тази опция - благодаря за уточнението, че не се монтира на шасито.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 471
Благодаря за изчерпателния отговор! Да, и аз разбрах, че вече не се произвеждат.
Аз имам Чентро и въпросът ми относно дръжката бе предизвикан от коментар в друга тема, че се превърта, а аз самата не знаех за такава функция - явно са имали предвид обръщането не на дръжката, а на сенника.
А относно столчето за кола исках да знам за в бъдеще при следващо дете мога ли да ползвам тази опция - благодаря за уточнението, че не се монтира на шасито.

не знам дали сте ме разбрали правилно:
столчето може да бъде монтирано на количката, но самото шаси не може да бъде оголено, т.с. да е без седалката и текстила. Коша за кола се монтира върху текстилната част. Единствено при количките с Naked система има възможност стола да се монтира след като са отстранени седалката и текстилната част. Обикновено това са количките включени в модулните им системи:
PLIKO P3 MODULAR SYSTEM ON TRACK
PLIKO SWITCH MODULAR SYSTEM TRI-FIX
PLIKO P3 MODULAR SYSTEM TRI-FIX,
както и количките:
PLIKO SWITCH (при тази просто има възможност да се отстрани седалката тъй като тя е направената така, че да може да се върти в 2те посоки)
SKATE (монтажа се осъществява с допълнителни адаптори включени в комплекта към количката) и
GT3 COMPLETO.
При останалите (ако не съм пропуснал някоя) монтажа на стола за кола се извършва без да се отстранява седалката и текстилната част.

# 5
  • Мнения: 131
Да, разбрах Ви Simple Smile Столче от серията на Пег Перего може да се монтира върху Чентрото, но върху самата седалка, а не върху шасито., както е при модулните системи, например.
Благодаря още веднъж.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 23 546
А някой знае ли какви са размерите на коша на Пег Перего Скейт? Ширина, дължина, дълбочина? Когато бебето е легнало, когато е седнало?

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 471
А някой знае ли какви са размерите на коша на Пег Перего Скейт? Ширина, дължина, дълбочина? Когато бебето е легнало, когато е седнало?

# 8
  • varna
  • Мнения: 1 012
колко кг е този модел-показания в предния пост?
благодаря ви предварително  bouquet

защото мислех да си я оставя количката за 2то дете,ама ако има по лек вариант,ще вземем нова.като порасне бебето и стане около годинка,ми е трудно защото става тежка количката,а иначе си е лека количката,ама много килограми се събират.Simple Smile

оо сори,видях ги килограмите-ами тя е по тежка. Sad

Общи условия

Активация на акаунт