подарък за 4 годишно момче?

  • 2 371
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 331
Здравейте бих искала да ви помоля за съвет! На рожден ден съм на племеника ми и се чудя какво интересно бих могла да му подаря за празника?Става на 4 години.
Благодаря предварително за съветите  Grinning

# 1
  • Мнения: 100
неискам,да се заяждам,но ако за 4 годишен не можеш да избереш при това изобилие на пазара за 14 г. голямо 4ъдене 6те падне Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 331
благодаря ти за мнението.....знам ,че имам голям избор както и имам на ум какво бих могла да му купя.Не пречи да черпа идеи от тук където хора които са попадали на оригинални неща могат да ме светнат на нещо още по- готино от това което аз съм си наумила вече......
И все пак темата е за хора с въображение.
Можеше и да си спестиш мнението ако наистина не искаш да се заяждаш....

# 3
  • Мнения: 9 481
На нашите кумуве сина скоро навърши 4г.
Луднал е по филма "Колите" и всичко що е с тях е СУПЕР за него Mr. Green
Та му купих пъзел с колите, книжка по филма и DVD -официалната версия.
Естествено всякакви писти и коли, също ще се приемат с голяма охота Laughing
Също като идея-индианска палатка Peace Не са големи, но за 1-2 хлапета са перфектни.
Според зависи от детето-пластелин, дъска за рисуване с тебешир и флумастери..
Успех в избора! Wink

# 4
  • Мнения: 6 441
Аз бих взела нещо ей такова,но незнам точно от къде може да се намери  Thinking http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=202258&cat=8

# 5
  • Мнения: X
Зависи какви са интересите на детето, любими герои от филмчета например - подаръци свързани с тях ще са чудесно решение. От филмите Колите, Трансформърс, Power Rangers, Роботите...
Освен герои и играчки от филми, може детски компютър, писти с колички, конструктори с гайки, болтове, отверки...., луксозни книжки с приказки, абонамент за детско списание, хвърчило, замък с рицари, кораб с пирати, голям комплект за рисуване или моделиране. За тази възраст избора е огромен.

# 6

Общи условия

Активация на акаунт