Четириизмерен ехограф гр.Пловдив ???

  • 9 165
  • 19
  •   1
Отговори
Здравейте на всички. Помолиха ме да попитам за някакви координати на четириизмерен ехограф в ВМИ гр. Пловдив. Става въпрос за телефони адреси и евентуално кого трябва да се търси по телефона. Предполага се за преглеждането става със записване а сме от провинцията. Благодаря предварително за оказаното съдеиствие.

Последна редакция: сб, 29 мар 2008, 20:53 от srfx

# 1
  • Мнения: 295
За ВМИ не знам,но в Медикус Алфа има при д-р Даскалов.

# 2
Здравей  Simple Smile а Може ли да ми кажеш някакви телефони. Благодаря ти предварително  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 295
Ето сайта на клиниката:
http://www.medicusalpha.com/

Загубила съм визитката на доктора,ходих преди 6 месеца ,малко след акто родих и видях,че има такъв видеозон и дори му беше нов и се "фукаше" какви клипчета и снимки правел.

За всеки случай звънни предварително да попиташ какъв им е апарата,да не те объркам нещо.

# 4
  • Мнения: 1 900
За ехографа лично аз не се записвах предварително, отидох, платих и ме видяха. Но сега го отчитам като грешка. Не попаднах на добър лекар.
Мога да ти дам кординати на д-р Паскалева, чудесен АГ и ако искаш да се уговориш тя да направи прегледа.
тел. 0888492712
Иначе мога и на ВМИ служебен някакъв да ти дам, но няма да ти кажат нищо конкретно  Peace
Иначе ехографа е 4Д, което значи че не просто е триизмерен, а се гледа в реално време, правят запис на диск на основните неща /който лекарите гледат/ и с лицето на бебето. Лично за мен това  беше едно много хубаво преживяване. Въпреки, че не попаднах на лекар.

# 5
Благодаря Ви много за съдеиствието Simple Smile Много сте любезни.  След като се обадим ще ви кажа резултата дали е със записване или без  Simple Smile Лек ден Ви желая Sunglasses

# 6
  • Мнения: 1 900
Успех, и пак ти казвам не отивай без да имаш уговорка с някой лекар.
Препоръчвам ти Паскалева, иначе съм чувала добри отзиви и за Корсемов, но не съм сигурна за него. Peace

# 7
Телефонът на централата в хирургиите на Пещерско шосе е 264170 с код за Пловдив 032. Помолете телефонистката да ви свърже с някой, който може да ви даде информация за този ехогаф (намира се на първия етаж до 4-ти кабинет). До колкото знам, цената на прегледа с него е 80 лв.  Ако обаче имате направление за хоспитализация и ви предстои операция или раждане, прегледът е безплатен. Освен това, след операция в отделението по Консервативна гинекология всяка пациентка има право на още един преглед с триизмерния ехограф.
 

# 8
  • Мнения: 384
Корекция-ехографът е 70 лв.Не работи с направление.При нужда,за някои лежащо болни,професорът лично подписва да се гледат безплатно,но това е рядко.
С две думи-плащат всички .Лежащо болните се гледат на обикновен ехограф,без горепосочените случаи.
За бременни е 70,за гинекологични случаи-40 лв.

# 9
  • Мнения: 690
иди във ВМИ  Peace аз бях без час, отидох рано сутринта в 08.30 ч.  Peace
Прегледи на 4 Д-то правят само Корсемов и Малинова  Peace - 70 лв. е, не важатнаправления

# 10
  • Мнения: 1 900
иди във ВМИ  Peace аз бях без час, отидох рано сутринта в 08.30 ч.  Peace
Прегледи на 4 Д-то правят само Корсемов и Малинова  Peace - 70 лв. е, не важатнаправления
А не е точно така, аз също отидох без уговорка и ме гледа Иванчева, така, че ако нямаш уговорка на който попаднеш. Моя съвет е да не разчитате на случайността, предварително се разберете с лекарите за който има добри отзиви за да останете доволни. Peace

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 1 260
И д-р Троянчев в МЦ Тримонциум има 4 Д. Аз съм много доволна от него  Peace
Ако решиш, че те интересува, пиши ще ти пратя телефони.

# 12
какво ще кажете за д-р Бончев то Медикус Алфа

# 13
Molia vi daite mi nomera na doktor Bonchev,ako moje mobilen

# 14
  • Мнения: 6 206
А кой е специалистът във ВМИ по фетална морфология - тези Корсемов и Малинова ли?

Общи условия

Активация на акаунт