Мнение за козметиката на Seventeen?

  • 11 546
  • 82
  •   1
Отговори

Анкета

Харесвате ли козметиката на Seventeen?

Опции:

  • Мнения: 199
Моля ви споделете какво мислите?Наскоро си взех червило на тази марка.Цветът го търсих много дълго време и накрая само на тази марка намерих.

# 1
  • Мнения: 234
Аз ползвам доста техни неща и мисля, че са много добри  Peace

# 2
  • Варна
  • Мнения: 563
молив за устни имам и мн си харесвам цвета... пък и е мн траен  Peace от другите продукти нямам мн впечатление.. А в брошурките на Seventeen има страхотни гримове  Wink

# 3
  • Мнения: 1 885
Гланцовете и сенките им са страхотни.
Моя приятелка е страшно доволна и от едно ружче.

# 4
  • Мнения: 5 478
И аз да кажа, че ги харесвам  Peace
Грима за бала ми го правиха с продукти на тази марка и бих казала, че се получи много добре и много трайно. Имам едни сенки техни, но рядко ги слагам, защото са зелени и нещо не мога да си ги съчетая с дрехите...

# 5
  • София
  • Мнения: 275
Очарована съм от сенките им, супер трайни и блестящи. Лаковете им за нокти за много кофти обаче.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 736
Ружовете са им много хубави, гланцовете също ми изглеждат готини, но не съм ги пробвала.

# 7
  • Мнения: 1 316
Само руж съм ползвала техен, но според моята приятелка и червилата им не са лоши.. Thinking

# 8
  • Мнения: 2 211
Имам само гланц за устни от тази марка.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 825
Винаги съм подценявала марката заради евтините продукти и никога не съм ползвала повече от един лак, но наскоро почти ме изнудиха да пробвам един руж, който ме изненада много приятно.

# 10
  • Мнения: 48
Ползвам само един техен гланц wet lips / No 23 (вече 3-та опаковка) и много си го харесвам  Crazy
Все не ми остава време обаче да се загледам в другите продукти.

# 11
  • Мнения: 5 393
В момента ползвам тази марка ФДТ и съм доволна.

# 12
  • Мнения: 3 641
Едни от най-добрите денки са на тази марка, както и глосовете им Peace

# 13
  • на село
  • Мнения: 822
Ползвах един ФДТ с много добра консистенция, но  спряха тази серия.Имам сенки и молив за устни, не са лоши.

# 14
  • Мнения: 751
Аз имам тоалетно мляко за тяло,мирише страхотно и придава нежен блясък като се намажа. Peace
Чувала съм за ФДТ че са хубави.

Общи условия

Активация на акаунт