Абитуриентски Бал - 6

  • 17 484
  • 286
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 224
Хайде момичета на новата тема. Отминали и бъдещи абитуриентки , нека да изживеем един бал , макар и виртуално  Mr. Green




                                                       
                   


                                             


Минали теми :

Първа тема

Втора тема

Трета тема

Четвърта тема

Пета тема


                       

# 1
  • Мнения: 1 354
Бравооо мишкооо
Наййй-хубавата темичка до тук  Peace шарена,шаренааа супер е.
Благодаря   bouquet

# 2
  • Мнения: 1 224
  bouquet Радвам се , че ти хареса Simple Smile

# 3
# 4
  • Мнения: 2 211
Записвам се за темата.

# 5
  • Мнения: 5 977
Честито за новата темичка.  smile3501 newsm76

# 6
  • Мнения: 1 280
     ах'не обувките ти са уникални  Heart Eyes веднага си ги представих с роклята  Wink а чантата тип портомоне ли смяташ да е?

# 7
  • Мнения: 1 885
Всяка събота ми е абитуриентски бал  Mr. Green за тук съм Simple Smile

Няма да ви разправям колко километри по магазините съм навъртяла като съветник и дружка

# 8
  • Мнения: 1 813
     ах'не обувките ти са уникални  Heart Eyes веднага си ги представих с роклята  Wink а чантата тип портомоне ли смяташ да е?


оООо,кой дошъл  Hug  Heart Eyes  Нямам идея каква ще е чантата. Най-много ще си отива портмоне. Ама като си представя,че вътре трябва да сложа : 2 кутии цигари, 1 гланц минимум, 1 ФДТ, дъвки, запалка, за парфюм не си и помислям,че ще пропусна,документи,пари,  Thinking презрамки за сутиен,още кой знае какво ще се сетя...  Майка ми ме бъзика "Купи си раница".  Crossing Arms

# 9
  • Мнения: 2 229
аХ'Не, много готини обувки! Crazy
Наистина изглеждат неудобни, но мен и не ме бива с високите токове. Laughing
За чанта - наистина тип портомоне най ще отива, но не знам...ако не можеш да се ограничиш само до пари + телефон и лична карта май няма да стане.
Като видях роклята за прическа си представям нещо стилно, но не кок и не къдрава прическа...изправена коса направена по някакъв начин, но не знам...

# 10
  • Мнения: 1 354
  bouquet Радвам се , че ти хареса Simple Smile
Много ми хареса и розовата рокля,която си сложила.Сега се замислих дали като отида на втора проба не кажа на шивачката ми да ми сложи две такива презрамки на гърба. Thinking

А иначе моята чанта ще бъде от тези тип "торба",която шивачката ще ми ушие от плата на роклята  Mr. Green

Момичета продължавам да търся обувки и никъде нищо нормално не мога да видя.
Само на едно място си харесах едни уникални сандали,но имаше само черно. Cry

# 11
  • Мнения: 1 813
аХ'Не, много готини обувки! Crazy
Наистина изглеждат неудобни, но мен и не ме бива с високите токове. Laughing
За чанта - наистина тип портомоне най ще отива, но не знам...ако не можеш да се ограничиш само до пари + телефон и лична карта май няма да стане.
Като видях роклята за прическа си представям нещо стилно, но не кок и не къдрава прическа...изправена коса направена по някакъв начин, но не знам...

Не мога да се огранича в нито едно от изброениете. Най-малко в 2те кутии цигари.  Crossing Arms

# 12
  • Мнения: 1 224
В предаването на БТВ "Такъв е животът" ще дават моя бал , но не знам кога  Rolling Eyes Знам ,че е днес от 16ч. , но дали ще е епизодът с мойто училище..  Confused

# 13
  • Мнения: 1 224
Днес е !

П.П. НЕ СЪМ РАЯ !  Twisted Evil

# 14
  • Мнения: 2 229
Днес е !

П.П. НЕ СЪМ РАЯ !  Twisted Evil


Кажи с какво си облечена, може да те дадат. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт