за съвет

  • 1 252
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Здравейте майки ,
искам да ви питам за нещо ...Бременна съм в деветият месец  за първи път .От един дава дни корема ми сатава твърд по различно време от  денонощието . Какво означава това и има ли значение емоционалното ми състояние?????

# 1
  • Мнения: 750
Нормално....това са контракции. Но все още не родилни. Почивай си повече и не се натоварвай емоционално.

# 2
  • София
  • Мнения: 43 903
Нормално....това са контракции. Но все още не родилни. Почивай си повече и не се натоварвай емоционално.

дам - само, че дали са истински (родилни) или подготвителни може да ти каже само лекар....
Консултирай се!

# 3
  • Мнения: 27 524
Подготвителни контракции за раждането. Няма страшно, аз ги имах последните два месеца от бременността.
Истинските са болезнени малко или много, тези не.  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 556
Подготвителни контракции за раждането. Няма страшно, аз ги имах последните два месеца от бременността.
Истинските са болезнени малко или много, тези не.  Simple Smile
Добре казано! Grinning

# 5
  • Мнения: 523
Подготвителни контракции за раждането. Няма страшно, аз ги имах последните два месеца от бременността.
Истинските са болезнени малко или много, тези не.  Simple Smile
Добре казано! Grinning
Точно!!! Пожелавам ти леко и успешно раждане !!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 6
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Преди мен всички са ти казали много точно.
 newsm10
Не се безпокой и леко раждане!

# 7
  • Мнения: 593
Спокойно, не се притеснявай, подготвителни контракции са, няма страшно Hug Леко раждане  bouquet

# 8
  • Мнения: 6 274
Няма начин да сбъркаш истинските , повярвай .  Peace
Тези са подготвителни .  Grinning
П.С. Успех и леко раждане !  Peace
               bouquet

Последна редакция: пт, 28 мар 2008, 21:32 от Djulichka

# 9
  • София
  • Мнения: 43 903
Подготвителни контракции за раждането. Няма страшно, аз ги имах последните два месеца от бременността.
Истинските са болезнени малко или много, тези не.  Simple Smile
Добре казано! Grinning

мойте истинските бяха съвсем безболезнени, на записа на тоновете ми казаха, че всъщност си раждам и да се отправям към родилната. на вс отгоре бяха през разни странни интервали...изобщо....нищо общо със всичко което бях чела, че трябва да са ...та случаи разни....

# 10
  • Мнения: 7 201
Нормално....това са контракции. Но все още не родилни. Почивай си повече и не се натоварвай емоционално.
PeaceИ леко раждане ти желая!

# 11
  • Мнения: 1 896
Подготвителни контракции са, да.Няма нищо притеснително и нищо, което да касае емоционалното ти състояние.
Леко раждане и от мен!   bouquet

# 12
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Нормално... Peace.това са контракции. Но все още не родилни. Почивай си повече и не се натоварвай емоционално.
Леко раждане Hug

# 13
  • Мнения: 3 703
Подготвителни контракции за раждането. Няма страшно, аз ги имах последните два месеца от бременността.
Истинските са болезнени малко или много, тези не.  Simple Smile
Peace,не се притеснявай Hug

# 14
  • Мнения: 2 757
Стягай чантата. Въпреки че аз подготвителни имах от 3-я месец като бях бременна с близнаците. Ти пак много си изкарала без тях. И да, имат определено връзка с емоционалните преживявания. Аз така родих преждевременно именно от дигнат адреналин.  Леко раждане

Общи условия

Активация на акаунт