откога започнахте да ползвате възглавница за бебчето

  • 568
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 34
искам да знам откога бебчетата започват да спят на възглавница вече, става дума за равни и ниски възглавнички

# 1
  • Мнения: 9 467
Някъде бях чела- след 3 годинки..
Нашият калпазан е на 2г и 3мес, купила съм една ниска бебешка възглавница, към която не проявява никакъв интерес Mr. Green Оставила съм го...когато му дойде мерака-тогава Wink

# 2
  • Мнения: 317
Моят син спи на една съвсеем нисичка възглавница откакто беше на 2-3 месеца. Но понякога спи и без нея. Мисля, че му е все едно всъщност.

# 3
  • Мнения: 1 428
Моята бебка спи на възглавни4ка от самото раждане Wink

# 4
  • Мнения: 502
И моят бебешок спи на възглавничка от раждането,дебеланко е и без възглавница не му е удобно! Laughing

# 5
  • Мнения: 1 691
Моят син засега спи без възглавница и си му е много добре така - не съм чула оплаквания Wink Иначе тънка възглавничка имаме, но я ползваме за играчка. Може би след 1-2 години ще започне да сп на възглавница.

# 6
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Моите деца спят на възглавници от когато са родени.

# 7
  • Мнения: 753
Моят бебо спи на една сгъната пеленка /няколко милиметра е/. Знам, че до седем години децата не се нуждаят от възглавница /съвсем ниска става/. Знам го майка ми /аз и братята ми сме били така/, а тя го знае от лекар, чела съм го и в книга.

# 8
  • Мнения: 6 438
Все още не слагам.Не мисля,че е толкова необходимо.А и ако му стане неудобно ще си покаже и ще ми сложа  Peace

Общи условия

Активация на акаунт