"Факт е, че всичките ни булки са бременни" ???

  • 9 655
  • 180
  •   1
Отговори
  • Мнения: 679
http://www.standartnews.com/bg/article.php?d=2008-03-28&article=227101

 Thinking
Аз не бях бременна на моята сватба, а вие?
Не че нещо, но ми стана интересно. Вие сте наред  Hug

Последна редакция: пт, 28 мар 2008, 14:02 от бебка и бебко

# 1
  • Мнения: 93
Аз ще бъда булка Август месец и за сега не съм бременна,ама знае ли се до тогава какво ще стане Whistling

# 2
  • Мнения: 172
На нас ни предстои сватба септември.
Дълбоко се съмнявам, че ще съм бременна.

# 3
  • Мнения: 740
И аз не бях бременна.

# 4
  • Мнения: 1 539
И аз не бях бременна. Решението за бебче дойде няколко месеца след сватбата

# 5
  • Мнения: 1 581
Ама така ще е, като се планират сватбите за след 1 година  Laughing  Ние решихме и се оженихме след 2 седмици, нямаше време да забременея  Twisted Evil

Не бях бременна, но решихме много бързо да се оженим, при това без сватба, което накара цялата рода да си мисли, че съм бременна  Twisted Evil и така си стоях бременна 2 години, докато се роди Виктор.

# 6
  • Мнения: 751
Аз бях бременна в 7 месец. Blush

# 7
  • Мнения: 46 436
Не бях.
Решение за дете взехме 2-3 години след сватбата.

# 8
  • Мнения: 385
Аз бях бременна в 5-я месец.
Сложи една анкета така ще е по-лесно да се види резултата.

# 9
  • София
  • Мнения: 794
Имаше пусната анкета наскоро във форума - бременна или не на сватбата Simple Smile

Та по въпроса - и аз не бях, забременях половин година след сватбата Simple Smile

# 10
  • Варна
  • Мнения: 558
Аз също не бях бременна на сватбата и забременях 6 месеца след това, когато и двамата го пожелахме.

# 11
  • Мнения: 70
и аз не бях бременна. имам и доста познати, които не са били

# 12
  • Мнения: 581
 Аз бях бременна в 6-ти месец.То това си беше и основната причина, поради която се бракувах.Е, бях и влюбена.В последствие се оказа, че това е човека за мен.

# 13
  • Мнения: 263
И аз не бях бременна. Всъщност родих 3 години след началото на брака ни...

# 14
  • Мнения: 179
Бях бременна в 5-ти месец. EmbarassedЧувствам се длъжна да ви се "оправдая"-през януари решихме,че ще правим сватба през август...И спряхме да се пазим luvbed...Откъде да знаем,че ще стане веднага. EFP..После разбира се датата на сватбата беше изтеглена напред,но трябваше да изчакаме великденските пости ...и така се оженихме през м.май.

Общи условия

Активация на акаунт