Какво подаряват кумовете

  • 4 255
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 852
Здравейте,
предстои ми да съм на изписването на бебенце на което се падам кума.Какво трябва да подаря на изписването?Благодаря!

# 1
  • Мнения: 752
Щом си кума, значи си близка с майката на детето. Просто я питай от какво има нужда. това е най-добрия вариант според мен.

# 2
  • Мнения: 1 516
Няма нещо определено - каквото си решиш. Нещо полезно и красиво е например музикална, въртяща играчка за легло - има различни модели и цени - на Чико са много хубави, но около 100 лв ...
Когато кръщавате е по-специлано - тогава се купуват дрехи, кърпа и кръстче Simple Smile
Да ви е живо и здраво кръщелничето  Hug

# 3
  • Мнения: 219
Ами то няма точно определено нещо дето го подаряват кумовете можеш да вземеш всичко например комплект за изписване на бебето ако не са си купили или просто ги попитай от какво имат нужда,също можеш да вземеш спален комплект за кошарата,хавлия за къпане,пелени,дрешки,комплект шишета и т.н. дано съм ти била полезна.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 585
Най-добре питай майката какво още нямат. Не е нужно да е нещо определено.

# 5
  • Мнения: 4 784
На приятели, на които мъжът ми им е кум, когато се роди бебето им подарихме столче за хранене. Верно, не влиза в употреба веднага, но когато му дойде времето го използваха с пълна сила.
Зависи и до каква сума си преценила, че можеш да отделиш за този подарък. Ако са си купили достатъчно дрешки за бебето, няма смисъл да ги заливаш с нови. Аз имах толкова излишни, които така и не използвах.

# 6
  • Мнения: 1 477
За изписването нашата кума подари на малкия златно синджирче със слонче.Ние така или иначе всичко си бяхме взели предварително.А това ни остана скъп спомен.

# 7
  • Мнения: 290
Ами кумовете купуват ли нещо при изписването? Или просто е въпрос на вътрешна воля и усещане?
Браво на теб,че прояваваш такова внимание към детето.
Наистина питай родителите.

# 8
  • Мнения: 2 090
Ние подарихме това  ,като бяхме се разбрали предварително за подаръка Peace

# 9
  • Мнения: 371
И според мен е най-добре да попиташ майката какво да вземеш  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 39 717
Няма специални изисквания или ритуали Simple Smile
Както са писали мамите най-добре е да попиташ родителите от какво имат нужда и какво биха искали.

# 11
  • София
  • Мнения: 3 524
Няма специални изисквания или ритуали Simple Smile
Както са писали мамите най-добре е да попиташ родителите от какво имат нужда и какво биха искали.
съгласна съм Peace а като говориш с тях и се разберете за подарък, и ако имаш колебания какво от многото видове детски неща  да избереш, пусни пак питанка  Peace

# 12
  • Мнения: 961
Най-добре попитай родителите, за да не ги изненадаш с нещо, от което вече имат 5 бр. например.  Wink

# 13
  • Мнения: 1 032
Не си задължена при изписването да подариш специален подарък. Въпрос на финансова възможност и желание е. Нашите кумове при самото изписване не ни подариха нищо, но когато дойдоха вече вкъщи официално да видят бебето подариха на Петя столче за кола. Питаха ни предварително дали искаме такъв подарък. Виж вече при кръщаването си има правила, които се спазват, но ви е рано.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Щом си кума, значи си близка с майката на детето. Просто я питай от какво има нужда. това е най-добрия вариант според мен.
И аз така мисля,самата майка най-добре може да ти каже от какво има нужда! Peace

Общи условия

Активация на акаунт