VICHY Normaderm-мнения

  • 10 660
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 640
Скоро си купих този хидратиращ продукт,защото имам проблемна кожа-разширени пори и по 1-2 пъпки винаги. Има ли момичета сред вас,които са го ползвали и могат да споделят мнение?

# 1
  • София
  • Мнения: 577
Моя приятелка с проблемна кожа го ползва вече 2-3 години и е много доволна от ефекта. Друг продукт, в съчетание с него, е скинорен. Скинорена го ползва вечер, а нормадерма-сутрин.

# 2
  • Мнения: 649
Аз също не съм го ползвала, но моя позната с много мазна кожа и акне го използва и е доволна! Peace

# 3
  • Мнения: 640
Skinoren-a го ползвам при поява на пъпка,но той направо ми гори кожата

# 4
  • Мнения: 1 432
Skinoren na Виши ли е пак?А каква  ецената на двата продукта?  Simple Smile

# 5
Ползвах го преди време, не ми действаше никак добре. Аз по принцип съм разочарована от Виши, преди години бяха много по-добри.Сега нещо са ги скапали (мое мнение).

# 6
  • София
  • Мнения: 4 743
Skinoren е на Shering.Има хиляда теми за Нормадерм, всяка седмица има! Някои са по 5 страници. Ако искате си ги потърсете.

# 7
  • Мнения: 640
В тези теми прочетох крайно противоречиви мнения(за и против). А кой друг такъв продукт може да ми препоръчате?

# 8
  • Мнения: 1 205
Аз въобще не съм доволна. Не само, че не ми премахна пъпките, но и ми излезнаха нови.
От както го спрях, кожата ми се изчисти.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 508
И аз съм от доволните потребители.На този продукт предлагат мостри в аптеките, просто си вземи и го пробвай.

# 10
  • Мнения: 368
Ползвам го и аз но няма нещо ефект

# 11
  • Мнения: 250
Записвам се да следя темата, че се двоумя да си купя Виши.

# 12
  • Мнения: 550
в първия момент като го ползвах ми избиха страшно много пъпки, но след това май бях доволна. повече ми харесва от neutrogena например, който ползвам сега. май ще се върна на виши. съветвам те преди за го почнеш да отидеш на почистване на лице, за да не се получи първоначалния ефект като при мен и да се откажеш бързо-бързо.

# 13
  • Мнения: 640
Пише, че ефектът се постига за 1 месец

# 14
  • Мнения: 5 173
Пише, че ефектът се постига за 1 месец
ми да, нали тр да те зарибят Whistling

Общи условия

Активация на акаунт