Коя комбинация ви се струва по- привлекателна?

  • 4 946
  • 32
  •   1
Отговори

Анкета

Коя комбинация ви се струва по- привлекателна?

Опции:

* Гласуването приключено: чт, 19 май 2005, 15:44

  • Мнения: 3 611
Я да ви видим.  Rolling Eyes
След раждането съм като права лопата ( да не се раzбира обаче слаба  Laughing ), дупето малко, крачетата тънки, ама кръстчето го немааа  Sad Сигурно талията ми е с 10 см повече от преди да zабременея. Я кажете при вас върна ли се предишното му състояние?

# 1
  • Мнения: 5 647
Ами втората за тази анкета. Иначе не е гаранция, че като дупето е малко, жената е секси. Wink

# 2
  • Sofiа
  • Мнения: 3 240
Цитат на: arrows
Я да ви видим.  Rolling Eyes
След раждането съм като права лопата ( да не се раzбира обаче слаба  Laughing ), дупето малко, крачетата тънки, ама кръстчето го немааа  Sad Сигурно талията ми е с 10 см повече от преди да zабременея. Я кажете при вас върна ли се предишното му състояние?

същата работа и при мен, но за мен е по-предочитаният вариант.
Няма против обаче варианта малко дупе + тънко кръстче и крака до сливиците  Mr. Green

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Ми...де да знам. Май по-добре да има някаква талия, а?

# 4
  • Sofiа
  • Мнения: 3 240
Стана ми смешно: и трите грации, които сме писали в тази тема сме +3.хе хе 3те с по 3  Mr. Green
опа, Бу ме е изпреварила, та не се получи добре поста, ама вие си знаете

# 5
  • Мнения: 6 155
Ами...аз предпочитам да има талийка... Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 472
Абе аз талия имам ама поголемичка от преди и съм се разширила в ханша и сега само 1 чифт панталони ми стават  Twisted Evil (нали си купивах все тесни да съ скси  Grinning )!

Дали таза ще се прибере ааааааааааа ......................

Или надеждата умира последна  Sick  Praynig

# 7
  • Мнения: 35 892
предпочитам жената да си прилича на жена, т.е. с талия! мъжете също харесват поваче този вариант, освен извратеняци като моя, ама на него не му се е паднало малко дупе /поне с мен/ Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 3 611
Цитат на: Valery
Стана ми смешно: и трите грации, които сме писали в тази тема сме +3.хе хе 3те с по 3  Mr. Green
опа, Бу ме е изпреварила, та не се получи добре поста, ама вие си знаете


хахаха 3те с по 3, уби ме направо  Mr. Green
Ей сега и Лиллито да се включи и zаформяме банда "грации +3"

# 9
  • Мнения: 3 611
хм, къде е опцията "иzтрий мнение"?

# 10
  • Мнения: 496
Гласувах за малкото дупе - за себе си го предпочитам. Но за мъжете смятам, че е по-привлекателно, ако жената има талия.

# 11
  • София
  • Мнения: 6 768
Определено да има талия....
Кога се връща предишния размер на талията и дали въобще ще ми се върне?Сега е с 7-8 см по-голяма....уж правя нещо по въпроса,ама...
Знаете ли,най-странното при мен е,че ханша ми е май дори по-малък отколкото беше преди да забременея,а нали казват,че си връща предишният размер 1 година след раждането?Моят от родилният дом като излязох беше 99,5,сега е 95,5 ,а преди беше 96см!Чудя се какво става! Shocked
Абе започва да се очертава нещо като талия при мен,ама с тези стрии по корема,за какво ли ми е талия,като не мога да се пусна по къса блузка.
Ох,много разхвърлен постинг стана,ама като ми летят мислите насам натам...

# 12
  • Мнения: 35 892
Цитат на: arrows

хахаха 3те с по 3, уби ме направо  Mr. Green

не зацепвам, пояснете моля!

# 13
  • София
  • Мнения: 10 292
Абе талия си требва... ама имам една позната с тънка талия и огромен задник... мноооого грозно  #Silly
Та по-добре си е дупето да е малко!

# 14
  • Мнения: 35 892
nad_tab, малко ОФФ: защо имаш коронка и такъв надпис? от известно време се каня да те питам...

Общи условия

Активация на акаунт