Music Idol 2 /7/

  • 18 479
  • 605
  •   1
Отговори
  • Добрич
  • Мнения: 1 720




Финалистите:


Пламена Петрова 18г. Г.Оряховица-   
Шанел Еркин - 15г. Варна -                   
Мария Илиева 21г. Пловдив -               
Елена Иванова 21г. В.Търново -           
Ана Топалова 27г. Пловдив -                 
Нора Караиванова 20г. Г.Оряховица -
Деница Георгиева 19г. София -           
Стоян Цонев 29г. София -                     
Денислав Новев 17г. Перник -             
Тома Здравков 20г. Пазарджик -         
Ивайло Донев 22г. Варна -                   
Ясен Зердев 24г. София -                     
Иван Ангелов 23г. Айтос -                     
   


Първа тема
Втора тема
Трета тема
Четвърта тема
Пета тема
Шеста тема

# 1
  • Мнения: 6 615
Пу, първа  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 46
Ето, който не е гледал:

http://www.vbox7.com/play:916ff888

# 3
  • Мнения: 959
Пльос... Flutter
вместо запис за да не ви търся утре Hug

# 4
  • Мнения: 2 013
Сега се замислих и всъщност имам вече двама категорични фаворити - Деница и Иван.
И Нора ми харесва, но Деничка повече. На второ място сред мъжете в моята класация е Ясен. Тома нещо не ме грабва съвсем, но не съм му затворила вратата още.
Общо взето, силно се надявам някой от изброените по-горе да стане айдъл.

# 5
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
цък

# 6
  • Мнения: 2 131
Запис   bouquet

# 7
  • Мнения: 1 107
Ох, сега видях каква песен са избрали за Иван Sick Въпреки, че см от лагера на противниците му, направо го съжалих момчето....все едно онази песен за доматите да му се беше паднала. Миналта година поп-фолк подбора май беше по-умерен....който помни да каже

# 8
# 9
# 10
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Сори, не е в мой стил, но просто не мога да се сдържа - вижте колко й е голям ръкава на блузката/ризката на Мария /от линкчето по-горе/. Това момиче явно е абсолютен скелет. Моля за извинение феновете на Мимето както и всички останали за клюкарското изказване. 

# 11
  • tardis
  • Мнения: 329
И аз едно местенце.

Не съм в час с чалгата, но като поразгледах - жива скръб.  Tired
Страшен подбор, особено на някои песни.
Има сигурно доста по-прилични и сносни чалга-парчета.
Хем осъждат простотията, хем ни заливат умишлено с нея.

# 12
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Направо да му бяха дали на Иван "Гъци, гъци" на Амет...Ама може би са се страхували, че Ванката ще отиде и ще я пее на ушенце на Фънки Mr. Green

 Joy

На Иван вярно му дадоха ужасна песен, но като гледам той нямаше против- и без това Умре да си покаже магариите Mr. Green
За Деница поне можеше да изберат нещо по=стойностно, а не тая дърта песен на Камелия.

Последна редакция: чт, 27 мар 2008, 23:43 от valkata78

# 13
  • Мнения: 491
Сори, не е в мой стил, но просто не мога да се сдържа - вижте колко й е голям ръкава на блузката/ризката на Мария /от линкчето по-горе/. Това момиче явно е абсолютен скелет. Моля за извинение феновете на Мимето както и всички останали за клюкарското изказване. 


Стига де, какво сте я подхванали Мария за килограмите. Аз преди да родя бях същата, при положение, че ядях колкото баща ми (130 кг.). Предполагам, че не пази диета момичето, просто прекалено засилен метаболизъм или знам ли какво...

# 14
  • Мнения: 994
Аз пък не виждам защо поп -фолка трябва да ги притеснява чак толкова много. Ето например какво може да направи Тома, ако е печен

http://youtube.com/watch?v=h_aiawC-9aM

Песента е на Майкъл Джексън!

След като миналата година Невена Цонева пя I Will Always Love You в ужасен фолк аранжимент, какво им пречи на учстниците да изпеят задачите си в удобен за тях формат. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт